مجموعه انگلیسی American English File ویرایش دوم

American English File Second Edition

مجموعه انگلیسی American English File ویرایش دوم از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به علاقه مندان و زبان آموزان عزیز تقدیم می کنیم.

مجموعه انگلیسی American English File ویرایش دوم

در این پست از وبسایت کاردوآنلاین مجموعه ی نام آشنای American English File ویرایش دوم را به شما تقدیم می کنیم. گفتنی است که از پیش از این سری اول این مجموعه بر روی وبسایت کاردوآنلاین منتشر شده است. خدمت تمامی دوستان عرض می کنیم که این مجموعه کامل ترین آرشیو از ویرایش دوم از American English File است. علاوه بر این، به محض منتشر شدن قسمت های جدیدی از این مجموعه، پست مربوط به روز رسانی شده و اخبار به روز رسانی آن را در سایت قرار می دهیم.

ویرایش دوم مجموعه امریکن انگلیش فایل مجموعه از انتشارات آکسفورد (Oxford) و دارای لهجه امریکن (American) می باشد. ارائه ویرایش دوم این مجموعه به همراه مزیت ها و تغییرات اعمال شده در ویرایش اول این کتاب گامی مهم در راستای پیشبرد اهداف زبان آموزان مطابق با نوآوری های آموزشی محسوب می شود. در حال حاضر این مجموعه به روزترین و جدیدترین دوره آموزشی در زمینه تقویت مهارت گفتاری و مکالمه می باشد که مطابق با سیستم آمریکایی همراه با کتاب کار، فایل صوتی و تصویری ارائه می شود. زبان + انگیزه = فرصت، شعار مجموعه جدید می باشد.

نکته ی آخر این که دوستان عزیز علاوه بر خرید آنلاین این مجموعه از سایت کاردوآنلاین، می توانند آن را به صورت پستی و بر روی DVD های جذاب کاردوآنلاین از فروشگاه کاردوآنلاین سفارش بدهند. دوستانی که تمایل به دریافت نسخه ی چاپی این مجموعه دارند نیز می توانند از قسمت بالای سایت اقدام به ثبت سفارش کتاب چاپی بنمایند.

American English File Second Edition

American English File Second Edition retains the popular methodology developed by world-renowned authors Christina Latham-Koenig and Clive Oxenden: language + motivation = opportunity. With grammar, vocabulary, and pronunciation practice in every lesson, students are equipped with a solid foundation for successful speaking.

And a new array of digital resources provides even more choice and flexibility. Students can learn in the classroom or on the move with Online Practice, iChecker, the Pronunciation App, and more.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *