مجموعه انگلیسی American English File Starter

American English File Starter

مجموعه انگلیسی American English File Starter را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به علاقه مندان و زبان آموزان عزیز تقدیم می کنیم.

مجموعه انگلیسی American English File Starter

مجموعه American English File به آموزش زبان انگلیسی آمریکایی با سبکی نوین پرداخته است و شامل طنز، تشویق زبان آموزان به برقراری ارتباط، لذت بردن از یادگیری دستور زبان، لغت و تلفظ به همراه تمرین و پشتیبانی از چهار مهارت اصلی می باشد.این مجموعه که در سال 2008 از سوی انتشارات آکسفورد منتشر شده است جدیدا با استقبال موسسات آموزش زبان داخل کشور مواجه شده است مجموعه به یکی از محبوب ترین ها برای یادگیری و تدریس زبان انگلیسی درآمده است و به تدریس آن می پردازند.New American File شامل 5 سطح starter + 1 + 2 + 3 + 4 می باشد.

American English File Starter 

American English File gets students talking thanks to its unique and proven formula combining confidence-building, opportunity, and motivation. High-interest content is organized in lively, achievable lessons, using humor and imagination to encourage students to communicate and enjoy learning English. Solid grammar, vocabulary, and pronunciation foundation carefully supports the work with the four skills and gradually builds students’ confidence and performance in English.

محتویات

  • خرید آنلاین فایل PDF کتاب دانش آموز و فایل های صوتی American English File Starter

 

خرید پستی  مجموعه کامل American English File  از فروشگاه کاردوآنلاین 

iconlinkkharid American English File 4

44 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *