مجموعه انگلیسی Inside Reading ویرایش دوم

Inside Reading Second Edition

مجموعه انگلیسی Inside Reading ویرایش دوم را در این قمست از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به علاقه مندان و زبان آموزان تقدیم می کنیم.

مجموعه انگلیسی Inside Reading ویرایش دوم

در پست امروز از وبسایت کاردوآنلاین قصد داریم مجموعه انگلیسی Inside Reading ویرایش دوم که از سمت انتشارات اکسفورد منتشر شده است را به شما عزیزان تقدیم کنیم. همه ی ما میدانیم که یکی از بهترین روش ها برای بالا بردن مهارت انگلیسی خود، خواندن متون متنوع و متعدد به زبان انگلیسی است. همچنین با خواندن متن های بیشتر مهارت نوشتاری شما نیز افزایش چشمگیری خواهد داشت. مجموعه انگلیسی Inside Reading ویرایش دوم یکی از بهترین مجموعه های موجود برای تقویت مهارت خواندن و افزایش دامنه ی لغات شماست. یکی از فوائد مجموعه انگلیسی Inside Reading این است که خواندن متون اداری، آکادمیک، علمی و تخصصی را فرا بگیرید و بتوانید در حین خواندن بدون کاهش سرعت، درک مطلب درست و کاملی از متن خوانده شده به دست  بیاورید.

ضمناً خدمت تمامی کاربران عزیز سایت کاردوآنلاین عرض کنیم که قبلاً ویرایش اول مجموعه انگلیسی Inside Reading بر روی سایت کاردوآنلاین منتشر شده است.

Inside Reading Second Edition

Develop reading skills and acquire the Academic Word List.

Cheryl Boyd Zimmerman, Arline Burgmeier, Kent Richmond, Bruce Rubin, and Lawrence J. Zwier

Develop reading skills and acquire the Academic Word List.

Inside Reading Second Edition is a five-level academic reading series that develops students’ reading skills and teaches key academic vocabulary from the Academic Word List.

محتویات

  • خرید آنلاین مجموعه انگلیسی Inside Reading ویرایش دوم در پنج سطح (Intro – Level 1 to 5)
    • فایل PDF کتاب های دانش آموز
    • فایل های صوتی کتاب ها
    • فایل های PDF کتاب های تمرین

خرید پستی مجموعه انگلیسی Inside Reading ویرایش دوم از فروشگاه کاردوآنلاین

online purchase

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *