مجموعه انگلیسی Person to Person 2

Person to Person 2

مجموعه انگلیسی Person to Person 2 را در این قمست از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به علاقه مندان و زبان آموزان عزیز تقدیم می کنیم.

مجموعه انگلیسی Person to Person 2

چندی پیش یکی از کاربران عزیز وبسایت کاردوآنلاین در نظرات اعلام کرده بود که سطح دوم از مجموعه ی Person to Person را بر روی سایت منتشر کنیم. گفتنی است که این Person to Person Starter و Person to Person Level 1 این مجموعه قبلاً بر روی سایت کاردوآنلاین منتشر شده است. در این پست از سایت کاردوآنلاین می توانید سطح دوم از ویرایش سوم این کتاب را دریافت کنید.

مجموعه ی Person to Person شامل سه سطح می باشد، سطح این مجموعه از مبتدی تا پیشرفته می باشد. ویرایش سوم این مجموعه براساس نیاز روزمره تهیه شده است. مطالبی که در این مجموعه به آن پرداخته است عبارتند از: تمرکز در شنیدن و صحبت کردن، آشنایی با دستور زبان صحبت کردن، تلفظ صحیح لغات، آشنایی با واژگان جدید، سی دی صوتی که دارای تمرین اضافی می باشد.

Person to Person 2

Now available in three levels, Person to Person focuses on the language functions required for everyday life activities such as shopping, ordering in a restaurant, and arranging to meet a friend. The lessons are based on realistic conversations, and task-based listening sections consolidate language acquisition.

محتویات

    • فایل PDF مجموعه انگلیسی Person to Person 2
    • فایل های صوتی مجموعه انگلیسی Person to Person 2
    • پسورد تمامی فایل های سایت www.kardoonline.com است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *