مجموعه داستان های انگلیسی Vocabulary Readers

Leveled Vocabulary Readers

مجموعه داستان های انگلیسی Vocabulary Readers از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به علاقه مندان و زبان آموزان عزیز تقدیم می کنیم.

مجموعه داستان های انگلیسی Vocabulary Readers

مجموعه ی آموزش زبان انگلیسی به کودکان Vocabulary Readers یک مجموعه ی هفت سطحی است که به صورت داستان های مصور و رنگی به کودکان کمک می کند که زبان انگلیسی را آموزش ببینید. در وبسایت کاردوآنلاین سطوح مختلف مجموعه ی آموزش زبان انگلیسی Vocabulary Readers را برای شما عزیزان قرار داده ایم. هر کدام از سطوح این مجموعه از چندین فایل PDF کتاب داستان تشکیل شده است که لیست کامل این داستان ها را نیز در هر پست می بیتید. علاوه بر این، نکته ی قابل توجه در مورد مجموعه ی آموزش زبان انگلیسی Vocabulary Readers این است که صداها در فایلهای pdf تعبیه شده و با یک کلیک شنیده می شوند.

سطوح مختلف این مجموعه ی هفت سطحی بر روی سایت مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین منتشر شده است که با استفاده از لینک های زیر می توانید به هر سطح دسترسی پیدا کنید.

Vocabulary Readers

Vocabulary readers can be used to pre-teach or reinforce key vocabulary. These leveled Vocabulary Readers provide high-interest nonfiction texts for the vocabulary development of second grade students.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *