English Slangs Course - مجموعه صوتی آموزش اسلنگ های رایج زبان انگلیسی

مجموعه صوتی آموزش اسلنگ های رایج زبان انگلیسی را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما تقدیم می کنیم.

مجموعه صوتی آموزش اسلنگ های رایج زبان انگلیسی

پس از انتشار جامع ترین مجموعه آموزش اصطلاحات رایج زبان انگلیسی و مجموعه صوتی صد و پنجاه اصطلاح پرکاربرد زبان انگلیسی، مجموعه ی دیگری را برای شما در نظر گرفته ایم. مجموعه دروس آموزش اسلنگ های رایج انگلیسی که با تنظیم و پویش استاد محترم مرتضی گیتی تنظیم شده است یکی دیگر از سری آموزش هایی است که در وبسایت کاردوآنلاین آن را به شما تقدیم می کنیم.

سخن استاد گیتی در رابطه با این سری دروس از زبان خود ایشان

با سلام خدمت تمامی زبان آموزان عزیز و کاربران وبسایت کاردوآنلاین. با یکی دیگه از سری دروس آموزش زبان انگلیسی در خدمتتون هستیم. در این سری دروس قصد دارم تعداد زیادی از اسلنگ های معمول انگلیسی امریکایی را به شما آموزش بدم. بعد از تنظیم کامل دروس اصطلاحات زبان انگلیسی که در قالب شصت فصل به اتمام رسید، تصمیم گرفتیم که به اسلنگ ها بپردازیم. امیدوارم با یاری خدا بتوانیم این مجموعه را تا سر حد اتمام پیش ببریم. از همه ی شما دوستان عزیز می خوام که با من و سایت کاردوآنلاین در این آموزش همراه بشید. با آرزوی موفقیت و پیشرفت برای تک تک شما دوستان عزیز.

به منظور شرکت در دوره های آموزش زبان استاد مرتضی گیتی از کلاس خصوصی و نیمه خصوصی زبان در شیراز دیدن کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *