50 Popular English Idioms to Sound Like a Native Speaker - مجموعه صوتی پنجاه اصطلاح زبان انگلیسی که انگلیسی زبانان استفاده می کنند

مجموعه صوتی پنجاه اصطلاح زبان انگلیسی که انگلیسی زبانان استفاده می کنند را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما تقدیم می کنیم.

مجموعه صوتی پنجاه اصطلاح زبان انگلیسی که انگلیسی زبانان استفاده می کنند

در این سری دروس که برای زبان آموزان عزیز در نظر گرفته شده است، استاد محترم آقای مرتضی گیتی به آموزش پنجاه اصطلاح بسیار رایج زبان انگلیسی که بین Native Speaker ها بسیار پرکاربرد هستند را به شما آموزش می دهند. این سری دروس به صورت صوتی برای شما در نظر گرفته شده است و هر فصل از پنج اصطلاح تشکیل شده است. هر فصل از پنج فایل صوتی به همراه فایل PDF که حاوی اصطلاحات آن فصل به همراه مثال و ترجمه ی مثال هستند می باشد. توصیه می کنیم که ضمن استفاده از این دروس از جامع ترین مجموعه آموزش اصطلاحات رایج زبان انگلیسی نیز استفاده کنید.

در این قسمت از سایت کاردوآنلاین می توانید هر ده فصل این سری آموزش را به صورت رایگان دانلود کنید. برای شرکت در کلاس های خصوصی استاد مرتضی گیتی می توانید از مطلب کلاس خصوصی و نیمه خصوصی زبان در شیراز استفاده کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *