Common Mistakes at IELTS and How to Avoid Them Advanced - مجموعه ویدئویی رفع اشتباهات رایج در آزمون زبان انگلیسی ایلتس سطح پیشرفته

مجموعه ویدئویی رفع اشتباهات رایج در آزمون زبان انگلیسی ایلتس سطح پیشرفته را در این قمست از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

مجموعه ویدئویی رفع اشتباهات رایج در آزمون زبان انگلیسی ایلتس سطح پیشرفته

ضمن عرض سلام خدمت تمامی زبان آموزان و کاربران وبسایت کاردوآنلاین، با دوره ی رفع اشتباهات رایچ در آزمون ایلتس سطح پیشرفته در خدمت شما هستیم. امروزه بسیاری از افراد متقاضی شرکت در آزمون ایلتس می باشند. این افراد اغلب به دنبال کسب نمره هایی می باشند که بسته یه هدف آنها متفاوت است. متاسفانه، اغلب زبان آموزان با تکرار اشتباهات رایجی که اغلب افراد مرتکب آنها می شوند نمره ی کمی را از آزمون دریافت می کنند. اگر بتوانیم، اشتباهات رایجی که اکثر زبان آموزان در آزمون مرتکب می شوند را بشناسیم و سعی در رفع آن ها کنیم، بدون شک می توانیم نمره ی بهتری را از آزمون دریافت کنیم. در دوره ی رفع اشتباهات رایچ در آزمون ایلتس سطح پیشرفته که به صورت ویدئویی در قالب سی درس تنظیم شده است، استاد مرتضی گیتی شما را با اشتباهات رایج اکثریت زبان آموزان آشنا و به شما کمک می کند که آنها را رفع کنید. این دوره ی آموزشی طبق کتاب اشتباهات رایج در آزمون زبان انگلیسی ایلتس Common Mistakes at IELTS ضبط شده است.

به علاوه، از شما دعوت می کنیم از مجموعه صوتی آموزش رفع اشتباهات رایج در زبان انگلیسی که به صورت فصل به فصل بر روی سایت کاردوآنلاین منتشر می شود و همچنین مجموعه ویدئویی رفع اشتباهات رایج در آزمون زبان انگلیسی ایلتس سطح میانی نیز دیدن بفرمایید.

به منظور شرکت در کلاس های خصوصی حضوری و آنلاین استاد مرتضی گیتی به صفحه ی کلاس های خصوصی استاد مرتضی گیتی و به منظور دیدن رزومه و نمره ایلتس ایشان به رزومه استاد برجسته زبان انگلیسی و ایلتس و تافل مرتضی گیتی رجوع کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *