Common Mistakes at IELTS and How to Avoid Them - مجموعه ویدئویی رفع اشتباهات رایج در آزمون زبان انگلیسی ایلتس سطح میانی

مجموعه ویدئویی رفع اشتباهات رایج در آزمون زبان انگلیسی ایلتس سطح میانی را در این قمست از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

مجموعه ویدئویی رفع اشتباهات رایج در آزمون زبان انگلیسی ایلتس سطح میانی

ضمن عرض سلام خدمت تمامی زبان آموزان و کاربران وبسایت کاردوآنلاین، با دوره ی رفع اشتباهات رایج در آزمون ایلتس سطح میانی در خدمت شما هستیم. امروزه بسیاری از افراد متقاضی شرکت در آزمون ایلتس می باشند. این افراد اغلب به دنبال کسب نمره هایی می باشند که بسته یه هدف آنها متفاوت است. متاسفانه، اغلب زبان آموزان با تکرار اشتباهات رایجی که اغلب افراد مرتکب آنها می شوند نمره ی کمی را از آزمون دریافت می کنند. اگر بتوانیم، اشتباهات رایجی که اکثر زبان آموزان در آزمون مرتکب می شوند را بشناسیم و سعی در رفع آن ها کنیم، بدون شک می توانیم نمره ی بهتری را از آزمون دریافت کنیم. این دوره ی آموزشی طبق کتاب اشتباهات رایج در آزمون زبان انگلیسی ایلتس Common Mistakes at IELTS ضبط شده است.

به علاوه، از شما دعوت می کنیم از مجموعه صوتی آموزش رفع اشتباهات رایج در زبان انگلیسی که به صورت فصل به فصل بر روی سایت کاردوآنلاین منتشر می شود و همچنین مجموعه ویدئویی رفع اشتباهات رایج در آزمون زبان انگلیسی ایلتس سطح پیشرفته نیز دیدن بفرمایید.

به منظور شرکت در کلاس های خصوصی حضوری و آنلاین استاد مرتضی گیتی به صفحه ی کلاس های خصوصی استاد مرتضی گیتی و به منظور دیدن رزومه و نمره ایلتس ایشان به رزومه استاد برجسته زبان انگلیسی و ایلتس و تافل مرتضی گیتی رجوع کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *