مجموعه ویدئویی The Business of English

The Business of English

مجموعه ویدئویی The Business of English یک دوره ی آموزشی کامل است که در این قمست از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین آن را به شما تقدیم می کنیم.

مجموعه ویدئویی The Business of English

مجموعه ویدوئی The Business of English یکی دیگر از مجموعه های ارزشمند آموزش زبان انگلیسی در کار و تجارت است که کاری از گروه Australian Network است. بنابراین، همانطور که انتظارش را داریم، لهجه ی این مجموعه استرالیایی است. این مجموعه یک مجموعه ی پانزده قسمتی است که سعی در آموزش مکالمات روزمره تجاری و کاری دارد. The Business of English برای زبان آموزانی مناسب است که قصد دارند مکالمات انگلیسی و نحوه برقرای ارتباط در محیط کار را بیاموزند.

هر یک از قسمت های این مجموعه که در حدود 10 دقیقه می باشد به موضوع خاصی از قبیل معرفی، مکالمات تلفنی، صحبت های رسمی و … اختصاص داده شده است که می توان گفت تمامی نکات آموزشی آن، از مهمترین مواردی است که هر زبان آموزی باید در برخورد با موقیعیت کاری بداند.

در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین پنج قسمت اول این مجموعه ی آموزشی را برای شما قرار داده ایم. برای خرید کامل این مجموعه ی آموزشی در قالب یک DVD نفیس و جذاب به وبسایت فروشگاه منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین مراجعه کنید.

The Business of English

The Business of English is a video presentation broadcast regularly on Australia Network. This 15-part series for intermediate to advanced English language learners looks at the language used in everyday business situations such as meetings, presentations and negotiations.

محتویات

  • دانلود رایگان پنج قسمت اول مجموعه ویدئویی The Business of English

download button

خرید کامل مجموعه ویدئویی The Business of English از فروشگاه کاردوآنلاین

online purchase

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *