مجموعه پادکست های انگلیسی Rope Cast

Rope Cast

مجموعه پادکست های انگلیسی Rope Cast از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به علاقه مندان و زبان آموزان عزیز تقدیم می کنیم.

مجموعه پادکست های انگلیسی Rope Cast

مجموعه پادکست های انگلیسی Rope Cast یکی دیگر از سری پادکست های صوتی است که در این قسمت از سایت کاردوآنلاین آن را به شما عزیزان تقدیم می کنیم. در مجموعه پادکست های انگلیسی Rope Cast می توانید زبان انگلیسی را به صورت کاربردی فرا بگیرید. مجموعه پادکست های انگلیسی Rope Cast به منظور بهبود مهارت های زبان آموزان سطح پیشرفته تنظیم شده است. اساس کار این مجموعه کار بر روی مهارت Listening است.

پادکست چیست؟

پادکست (به انگلیسی: Podcast) یا پادپخش انتشار مجموعه‌ای از پرونده‌های رسانه دیجیتال است که توزیع آن در اینترنت با استفاده از فید صورت می‌گیرد، و توسط کاربران معمولاً بر روی یک پخش‌کنندهٔ موسیقی دیجیتال قابل دریافت و پخش است. این روش ارائهٔ محتوا در سال ۲۰۰۴ محبوبیت و گسترش یافت؛ و گاه به آن رادیوی اینترنتی گفته می‌شود.

برای دریافت آن، معمولاً از برنامه‌های خبر خوان که از خدمات وب استفاده می‌کنند استفاده می‌شود و بر روی رایانه‌های خانگی و یا پخش‌کننده‌های موسیقی دیجیتال قابل پیاده سازی است. قابل ذکر است که عمل دریافت پادکست را پادکچ (به انگلیسی: Podcatch) می‌گویند.

جالب است بدانید که گروه آموزش زبان های خارجی کاردوآنلاین از تقریباً سه سال پیش ضبط پادکست های اختصاصی خود را با عنوان کادپاد آغاز کرد که هم اکنون می توانید قسمت های مختلف آن را در مرکز آموزش زبان انگلیسی کاردوآنلاین دریافت کنید. ضبط این دروس به عهده ی استاد محترم مرتضی گیتی می باشد.

در این قسمت از سایت کاردوآنلاین می توانید این مجموعه را با قیمت اندکی خریداری کنید.

Rope Cast

About RoPeCast: Are you an advanced learner of English? These podcasts from Saarland University offer challenging listening opportunities and fascinating topics to do with the English language and culture.

محتویات

  • دانلود رایگان دموی پادکست های انگلیسی Rope Cast

download button

  • خرید دانلودی مجموعه پادکست های انگلیسی Rope Cast
  • پسورد همه ی فایل های سایت www.kardoonline.com می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *