مهارتهای پایه برای شرکت در بحث Discover Debate

مهارتهای پایه برای شرکت در بحث Discover Debate را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

مهارت های پایه برای شرکت در بحث Discover Debate

مجموعه Discover Debate سعی دارد بحث و گفتگو را برای زبان آموزان سطوح پایین  آسان، سرگرم کننده و هیجان انگیز سازد. این مجموعه بر روی مهارت ها و تکنیک هایی لازم برای شرکت در بحث و مناظره تمرکز کرده است. مجموعه با ایجاد یک محیط دانش آموز پسند و با آموزش گام به گام همراه با طیف وسیعی از موضوعات جذاب برای نوجوانان و بزرگسالان، امکان بحث و گفتگو را برای زبان آموزان سطوح پایین دانش زبان مهیا میسازد. با مطالعه دقیق و کامل این مجموعه زبان آموز به تدریج از بیان افکار خود پا را فراتر گذاشته و توانایی توضیح و دفاع  از ایده ها و نظرات خود را خواهد داشت. شما میتوانید کتاب، سی دی های صوتی (لهجه امریکن) و کتاب پاسخ ها را از لینک مستقیم دانلود نمایید.

Discover Debate

Discover Debate focuses on the skills and language strategies of debate. It is learner-friendly, step-by-step lessons with a full spectrum of topics that appeal to teenagers and adults. Learners will gradually progress from stating an opinion to explaining, supporting, and organizing that opinion; ultimately, learners will learn to examine, questions, and refute arguments along with numerous sample questions.

محتویات

  • خرید آنلاین مجموعه مهارتهای پایه برای شرکت در بحث Discover Debate

3 دیدگاه

  • سلام، تشکر میکنم از سایت بسیار خوبتون. مطالبتون خیلی مفید و کامل هستش. انشاالله همیشه در سایه حق پیروز و سربلند باشین.

  • با سلام و خسته نباشید خدمت شما امکان داره نرم افزار رایتینگ white smoke رو که سال قبل واسه دانلود گذاشته بودید بزارید. اخه سایت هایی که واسه دانلود گذاشتن یا کرکشون مشکل داره یا فقط نسخه trial گذاشتن. بازم مرسی بابت زحماتتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *