نرم افزارموبایل 1100 کلمه اساسی انگلیسی که باید بدانید

نرم افزارموبایل 1100 کلمه اساسی انگلیسی که باید بدانید را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

دانلود نرم افزار –  1100 لغت اساسی انگلیسی که باید بدانید – برای موبایل

بیش از نیم میلیون خواننده کتاب 1100 لغت اساسی را که باید بدانید را خوانده و تحت تاثیر آن قرار گرفته اند و از تکنیک هایی که این کتاب برای یادگیری و طرز استفاده از انها، به خواننده توصیه می کند آگاهی دارند. در حالیکه روزی 15 تا 20 دقیقه برای تسلط پیدا کردن بر 1100 لغت و اصطلاح وقت می گذارید، شما لذت تشخیص و فهم لغات را به هنگام مواجهه شدن با آنها را چه به هنگام شنیدن و چه به هنگام خواندن آنها و چه به هنگام مکالمه در خودتان خواهید یافت.

1100 Words You Need to Know

More than a half-million readers have already been exposed to the controlled vocabulary in “1100 Words You Need to Know” and the techniques that this book devised to help them learn how to use those important words. As you spend the time to master the 1100 words and idiom 15 to 20 minutes daily you will discover the pleasure of recognition and understanding when you come across these challenging words in your listening, reading, and conversing

محتویات

  • دانلود رایگان نرم افزار موبایل 1100 کلمه اساسی انگلیسی که باید بدانید

download button

2 دیدگاه

  • nasb nemishe… chikar konam nasbesh konam?

  • Pingback: نرم افزارموبایل 1100 کلمه اساسی انگلیسی که باید بدانید| معرفی سایت های مفید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *