نرم افزار آموزش انگلیسی عامیانه North American Idioms

North American Idioms

نرم افزار آموزش انگلیسی عامیانه North American Idioms را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

نرم افزار آموزش انگلیسی عامیانه North American Idioms

نرم افزار آموزشی North American Idioms با بهره گرفتن از تصاویر کاریکاتوری، فیلمهای آموزشی، پخش صوتی جملات نمونه و برنامه های رادیویی و …، تمرینات متنوع و جذاب آموزشی، به صورت صوتی، تصویری و بـازی، علاوه بر اینکه انگیزه شما را برای فراگیری افزایش می‌دهد، به شما کمک می‌کند که این اصطلاحات را بهتر به خاطر بسپارید. در این مجموعه (که محصولی از دانشگاه ویکتوریاست) شما با منابع بسیار متنوعی نیز برای تقویت درک مطلب شنیداری (Listening) به صورت صوتی و ویدئویی و حتی ترانه‌ به همراه متنی که در بر گیرنده اصطلاحات هر درس می‌باشد، روبرو خواهید شد.

ویژگی های این مجموعه در یک نگاه:

درسهای متنوع به همراه مرور درس ها، استفاده از توضیحات انگلیسی و جملات نمونه برای هر درس، تمرینات متنوع و بازی های آموزشی، منابع متنوع صوتی و ویدئویی به همراه متن استفاده از تصاویر کارتونی و کاریکاتوری قابل استفاده از سطح متوسط تا پیشرفته.

 North American Idioms

This CD-ROM is an independent, interactive multi-media resource for language learners who like to participate in natural colloquial North American English and who are interested in North American customs and culture. Intermediate level language learners will be able to practice using idioms in common real-life situations to improve their understanding of specific idioms in various contexts.

محتویات

    • خرید آنلاین نرم افزار آموزش انگلیسی عامیانه North American Idioms

خرید پستی نرم افزارهای آموزش انگلیسی از فروشگاه کاردوانلاین

online purchase

39 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *