نمونه تست آزمون انگلیسی Practice Test for PET

Practice Test for PET

 

نمونه تست آزمون انگلیسی Practice Test for PET را در این قمست از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به علاقه مندان و زبان آموزان عزیز تقدیم می کنیم.

نمونه تست آزمون انگلیسی Practice Test for PET

آزمون PET چیست؟

سرواژه کلمه های Preliminary English Test می باشد. این آزمون برای افرادی که می توانند انگلیسی گفتاری و نوشتاری در سطح متوسطه به کار ببرند طراحی شده است. این آزمون هر ساله در بیش از 80 کشور و با شرکت 70000 داوطلب برگزار می گردد. PET در سطح 2 آزمونهای کمبریج قرار دارد. قبولی در این سطح نشان گر این است که زبان آموز مهارت های زبانی لازم برای تعامل در موقعیت های مختلف کاری و اجتماعی را در یک جامعه انگلیسی زبان داراست. همانند دیگر امتحانات کمبریج، PET چهار مهارت اصلی خواندن، نوشتن، درک مطلب و مهارت بیانی، به همراه دانش لغت و گرامر زبان انگلیسی را شامل می شود.

آزمون PET شامل سه دفترچه: Reading and Writing ,Listening و Speaking می باشد. نمره آزمون های Reading و Writing مجموعاً 50% نمره آزمون نهایی در حالی که آزمون های Speaking و Listening هر کدام 25% نمره آزمون را شامل می شود.

نمونه تست آزمون انگلیسی Practice Test for PET شامل چهار نمونه تست آزمون PET است که برای متقاضیان این آزمون بسیار ارزشمند خواهد بود. این مجموعه را در این قمست از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به علاقه مندان و زبان آموزان عزیز تقدیم می کنیم.

Practice Test for PET

Practice Tests for the PET is a collection of four complete practice tests for the Preliminary English Test. The tests provide thorough, systematic exam preparation and practice.

Key Features.

– The four PET tests cover the range of topics, vocabulary and structures included in the revised PET syllabus.
– The recorded material on the accompanying Audio CDs with instructions, pauses and repeats, provides genuine examination conditions for the Listening Test.
– The full-colour photographs and illustrations provide excellent visual material for the Speaking Test.
– Photocopiable sample answer sheets in both the Student’s and Teacher’s Books provide students with valuable practice in transferring their answers from the exam papers within the time limits of the real exam.

محتویات

  • خرید آنلاین فایل PDF کتاب نمونه تست آزمون انگلیسی Practice Test for PET
  • پسورد تمامی فایل های سایت www.kardoonline.com است.

خرید کتاب انگلیسی PET Practice Tests Plus 2 از فروشگاه کاردوآنلاین

online purchase

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *