واژه نامه ی ایتالیایی انگلیسی تجارت

واژه نامه ی ایتالیایی انگلیسی تجارت را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به علاقه مندان به زبان ایتالیایی تقدیم می کنیم.

واژه نامه ی ایتالیایی انگلیسی تجارت

واژه نامه ی ایتالیایی انگلیسی تجارت که با نام انگلیسی Italian-English Business Glossary منتشر شده است یکی دیگر از منابع آموزش زبان ایتالیایی است که در این قمست از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین آن را به شما عزیزان و دوست داران این زبان شیرین تقدیم می کنیم.

واژه نامه ی ایتالیایی انگلیسی تجارت با داشتن بیش از پنج هزار واژه به صورت ایندکس شده برای تمامی کسانی که از زبان ایتالیایی در شرایط کاری و تجاری استفاده می کنند ضروری است. این واژه نامه ی ارزشمند توسط افراد خبره ی ایتالیایی زبان در این حوزه تهیه و تنظیم شده است و کاملاً قابل اعتماد است. گفتنی است که واژه نامه ی ایتالیایی انگلیسی تجارت نه تنها برای زبان آموزان بلکه برای مدسین و تجار هم بسیار مناسب است. هم اکنون می توانید این واژه نامه را از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین دانلود کنید.

به علاوه از شما دعوت می کنیم که از محصولات آموزش زبان ایتالیایی در فروشگاه کاردوآنلاین نیز دیدن کنید.

به علاوه برای شرکت در کلاس های آموزش زبان ایتالیایی گروه آموزشی پژوهشی کاردوآنلاین از این لینک دیدن کنید.

Italian-English Business Glossary

This is an essential reference companion to all who use Italian for business communication.
Containing over 5000 words, this handy two-way A-Z glossary covers the most commonly used terms in business. It will help you to communicate with confidence in a wide variety of business situations, and is of equal value to the relative beginner or the fluent speaker.
Written by an experienced native and non-native speaker team working in business language education, this unique glossary is an indispensable reference guide for all students and professionals studying or working in business where Italian is used.

محتویات

  • دانلود رایگان فایل PDF واژه نامه ی ایتالیایی انگلیسی تجارت Italian-English Business Glossary
  • پسورد تمامی فایل های سایت www.kardoonline.com است.

download buttonخرید مجموعه های دیگر آموزش زبان ایتالیایی از فروشگاه کاردوآنلاین

Purchase Icon

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *