KAD POD Plus - پادکست آموزش زبان انگلیسی کاردوآنلاین کادپاد پلاس

پادکست آموزش زبان انگلیسی کاردوآنلاین کادپاد پلاس را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما تقدیم می کنیم.

پادکست آموزش زبان انگلیسی کاردوآنلاین کادپاد پلاس

با عرض سلام خدمت تمامی دوستان عزیز و زبان آموزان گرامی که همیشه با وبسایت کاردوآنلاین همراه بوده اند. در این قسمت از سایت کاردوآنلاین قصد معرفی سری جدید پادکست های زبان انگلیسی کاردوآنلاین کادپاد پلاس را به شما داریم. همانطور که مطلع هستیند از چندین سال پیش استاد مرتضی گیتی با ضبط و انتشار درس های صوتی هفتگی در قالب پادکست های آموزش زبان انگلیسی که تحت عنوان کادپاد منتشر می شد صدای خود را به گوش شما زبان آموزان عزیز رسانید. پس از گذشت چندین سال از انتشار هفتگی کادپاد و رسیدن تعداد قسمت های کادپاد به صد قسمت، ضبط و انتشار قسمت های جدید متوقف شد و در واقع قسمت صدم قسمت آخر کادپاد بود.

و اما هم اکنون در قالب یک حرکت جدید و نو، به انتشار سری جدید پادکست های زبان انگلیسی کاردوآنلاین تحت عنوان کادپاد پلاس آغاز شده است. این دروس نیز به صورت صوتی و به همراه فایل PDF خواهند بود. همانطور که مستحضر هستید در کادپاد زبان فارسی برای آموزش استفاده می شد. در کادپاد پلاس قصد داریم همین روش را ادامه دهیم ولی برای دوستان علاقه مند تر، فایل های PDF را به صورت تمام انگلیسی منتشر کنیم و همان مباحث مطرح شده در دروس صوتی را به صورت انگلیسی منتشر کنیم.

ضمناً در صورت تمایل به شرکت در کلاس های آموزش زبان انگلیسی استاد مرتضی گیتی از کلاس خصوصی و نیمه خصوصی زبان در شیراز دیدن کنید.

فایل صوتی معرفی کادپاد پلاس

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *