پادکست های انگلیسی British Council Elementary

British Council Elementary Podcasts

پادکست های انگلیسی British Council Elementary از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به علاقه مندان و زبان آموزان عزیز تقدیم می کنیم.

پادکست های انگلیسی British Council Elementary

یکی دیگر از سری پادکست های آموزش زبان انگلیسی که در این قسمت از سایت کاردوآنلاین آن را به شما عزیزان و علاقه مندان تقدیم می کنیم، مجموعه پادکست های انگلیسی British Council Elementary است. این مجموعه توسط چندین شخص مختلف از جمله Adam و Rob ضبط شده است. مجموعه پادکست های انگلیسی British Council Elementary به صورت صوتی و در سطوح مختلف تنظیم شده است که به مرور سطوح بعدی آن بر روی سایت کاردوآنلاین منتشر می شود.

پادکست چیست؟

پادکست (به انگلیسی: Podcast) یا پادپخش انتشار مجموعه‌ای از پرونده‌های رسانه دیجیتال است که توزیع آن در اینترنت با استفاده از فید صورت می‌گیرد، و توسط کاربران معمولاً بر روی یک پخش‌کنندهٔ موسیقی دیجیتال قابل دریافت و پخش است. این روش ارائهٔ محتوا در سال ۲۰۰۴ محبوبیت و گسترش یافت؛ و گاه به آن رادیوی اینترنتی گفته می‌شود.

برای دریافت آن، معمولاً از برنامه‌های خبر خوان که از خدمات وب استفاده می‌کنند استفاده می‌شود و بر روی رایانه‌های خانگی و یا پخش‌کننده‌های موسیقی دیجیتال قابل پیاده سازی است. قابل ذکر است که عمل دریافت پادکست را پادکچ (به انگلیسی: Podcatch) می‌گویند.

جالب است بدانید که گروه آموزش زبان های خارجی کاردوآنلاین از تقریباً سه سال پیش ضبط پادکست های اختصاصی خود را با عنوان کادپاد آغاز کرد که هم اکنون می توانید قسمت های مختلف آن را در مرکز آموزش زبان انگلیسی کاردوآنلاین دریافت کنید. ضبط این دروس به عهده ی استاد محترم مرتضی گیتی می باشد.

در این قسمت از سایت کاردوآنلاین می توانید این مجموعه را با قیمت اندکی خریداری کنید.

British Council Elementary Podcasts

Rob and Adam see what you have to say about politeness, and Emily and Carolina discuss a certain boy.
Tess and Ravi discuss the most famous city in the UK – I think you know what it is! Rob and Adam read your comments about social networking.

Adam is impressed by how much you know about London. In Newcastle, Carolina meets a horrible customer in the shop and that’s just the start of a very bad day.
Tess and Ravi talk about a very famous British family and Adam passes on your kind words to Carolina.
Adam reads your comments about families and we find out if Carolina is feeling any better.
Tess and Ravi talk about a scary monster. But there’s something worse than monsters; Adam and Rob say goodbye!
Adam talks about animal noises and we hear the latest from Carolina and Emily.

محتویات

  • دانلود رایگان دموی پادکست های انگلیسی British Council Elementary

download button

  • خرید آنلاین پادکست های انگلیسی British Council Elementary
  • پسورد همه ی فایل های سایت www.kardoonline.com می باشد.
20,000 ریال – افزودن به سبد خرید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *