چارت آموزش آسان فونوتیک انگلیسی – الفبای تلفظ انگلیسی

چارت آموزش آسان فونوتیک انگلیسی – الفبای تلفظ انگلیسی را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

چارت آموزش آسان فونوتیک انگلیسی – الفبای تلفظ انگلیسی

حروف فونتیک یا آوایی، مبحثی مهم در یادگیری زبان انگلیسی است که بسیاری از افراد از آن غافل می شوند. گذشته از آن بسیاری از افراد در یادگیری آن مشکلات اساسی دارند که شاید علت اصلی آن ضعف نظام آموزشی کشور در آموزش زبان انگلیسی باشد که طبق برآورد ها اکثر فارغ التحصیلان دبیرستان های سطح کشور از الفبای فونتیک سر در نمی آورند. اما برخلاف تصور این افراد که فکر می کنند این حروف بسیار مشکل و پیچیده هستند، یادگیری آن بسیار آسان و لذت بخش است و طی مدت کوتاهی می توان آن را به طور کامل فرا گرفت. فقط به کمی تمرین و تکرار نیاز دارد. هر کدام از حروف الفبای فوتیک صدای مخصوص به خود دارد. با قرار دادن یک نشانه در کنار این حروف تغییراتی در تلفظ آن بوجود می آید. مثلا نشانه دونقطه : باعث کشیدگی حرف می شود. به عنوان مثال :a صدای آی کشیده و :i صدای ئی کشیده می دهد. برخی از صداها هم با کنار هم قرار گرفتن دو یا سه حرف فونتیک در کنار هم شکل می گیرند. با چارت کم حجم پیش رو می توانید به آسانی فونوتیک را یاد بگیرید و همچنین صداها را در انگلیسی شناخته و به بهبود تلفظ و لهجه انگلیسی خود کمک نمایید. این چارت همچنین می تواند به عنوان یک منبع برای تدریس تلفظ و اصوات در زبان انگلیسی استفاده شود.

Pronunciation Chart From British Council- teaching English

Help your students hear the sounds of English by clicking on the symbols of this pronunciation chart.

محتویات

  • دانلود رایگان چارت آموزش آسان فونوتیک انگلیسی – الفبای تلفظ انگلیسی

download button

4 دیدگاه

  • قبل از هر چیز از مطالب بسیار عالیتون تشکر می کنم .
    راستش خیلی وقته دنبال یک کتاب teaching عالی می گردم ولی متاسفانه پیدا نمیکنم. البته دیگران پیشنهادهایی می دهند اما متاسفانه بیشتر این کتابها (که معرفی می شوند) کاربردی نیستند. می خواستم بدونم شما که در این زمینه فعالیت دارید میتونید به من جایی ورو معرفی کنید که خودم برم بپرسم و یک منبعی رو گیر بیارم.
    با تشکر

  • ممنون !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *