کتاب آزمون آیلتس IELTS McGraw Hill

کتاب آزمون آیلتس IELTS McGraw Hill یک دوره ی آموزشی کامل است که در این قمست از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین آن را به شما تقدیم می کنیم.

کتاب آزمون آیلتس IELTS McGraw Hill

ایلتس یک تست بین المللی برای تشخیص توانایی افراد در زبان انگلیسی می باشد. برای ورود به بسیاری از دانشگاه ها و شرکت های معتبر دنیا نیاز به ارائه ی مدرک ایلتس دارید. پیش از در مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین منابع متنوعی در زمینه ی آمادگی برای این آزمون را قرار داده ایم. و اما امروز نمونه تست هایی که از سمت کمبریج برای این آزمون ارائه شده است را به شما تقدیم می کنیم.

کتاب آزمون آیلتس IELTS McGraw Hill شامل توضیحات کامل و تمرین های متعددی برای آزمون ایلتس است. علاوه بر این، این کتاب حاوی چهار نمونه تست کامل به همراه کلید سوالات است. در این قسمت از مرکز دانلود کاردوآنلاین، این مجموعه را به همراه فایل های صوتی آن دریافت کنید.

IELTS McGraw Hill

The International English Language Testing System (IELTS) is a paper-based test that consists of four modules―Listening, Reading, Writing, and Speaking. Question types include multiple choice, sentence completion, short answer, classification, matching, labeling, and diagram/chart interpretation. Created by ESL experts at Cambridge University in the UK, the IELTS English proficiency exam is used worldwide for admission to English-speaking colleges and universities.

McGraw-Hill’s IELTS provides intensive instruction and practice for every question type you may encounter on this important exam, plus four complete sample tests with explanations. The audio CD packaged with the book provides audio tracks for all listening portions of the test.

محتویات

  • دانلود رایگان فایل PDF کتاب IELTS McGraw Hill

download button

  • خرید آنلاین فایل های صوتی مجموعه ی IELTS McGraw Hill

خرید این مجموعه و سایر منابع آزمون آیلتس از  فروشگاه کاردوآنلاین

online purchase

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *