کتاب آمادگی آزمون انگلیسی Common mistakes at PET

Common mistakes at PET

کتاب آمادگی آزمون انگلیسی Common mistakes at PET را در این قمست از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به علاقه مندان و زبان آموزان عزیز تقدیم می کنیم.

کتاب آمادگی آزمون انگلیسی Common mistakes at PET

آزمون PET یک آزمون بین المللی زبان انگلیسی است که توسط ESOL برگزار می شود. این آزمون برای زبان آموزان سطح Intermediate تنظیم شده است که در تمامی فضاهایی که زبان انگلیسی در آنها استفاده می شود معتبر و دارای ارزش می باشد. کتاب آمادگی آزمون انگلیسی Common mistakes at PET حاوی اشتباهات معمولی است که زبان آموزان و متقاضیان در آزمون مرتکب می شوند. با خواندن و مطالعه ی این کتاب می توانید از این اشتباهات خودداری کنید. این مجموعه را نیز از وبسایت کاردوآنلاین دانلود کنید.

Common mistakes at PET

This invaluable little book highlights the real mistakes that students make in the PET exam and show how to avoid them. Based on analysis of thousands of exam scripts, each unit targets a key problem area. Clear explanations and exercises help students to use the language accurately. Regular tests offer students a further opportunity to check and consolidate what they have learnt.

محتویات

  • فایل PDF کتاب نمونه تست آزمون انگلیسی Common mistakes at PET
  • فایل های صوتی نمونه تست آزمون انگلیسی Common mistakes at PET

خرید پکیج کامل کتاب های آزمون انگلیسی PET از فروشگاه کاردوآنلاین

online purchase

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *