کتاب داستان انگلیسی Sherlock Holmes The Dying Detective

کتاب داستان انگلیسی Sherlock Holmes The Dying Detective را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما تقدیم می کنیم.

کتاب داستان انگلیسی Sherlock Holmes The Dying Detective

یکی دیگر از کتاب های داستان زبان انگلیسی در این قسمت از سایت کاردوآنلاین به شما تقدیم می شود کتاب داستان انگلیسی Sherlock Holmes The Dying Detective می باشد.

مزیت استفاده از داستان های انگلیسی برای تقویت زبان

یکی از بهترین روش های تقویت دایره ی واژگان و دانش گرامر، استفاده از کتاب های داستان انگلیسی است. این کتاب ها می بایستی که با فایل های صوتی همراه بوده تا بتوانید تلفظ دقیق کلمات را فرا بگیرید. خواندن داستان های زبان انگلیسی که برای سطح شما مناسب هستند می توانند به رشد و پیشرفت شما منجر شوند. قالب داستان های انگلیسی به گونه ای طراحی شده است که خواننده راغب به ادامه دادن داستان می شود.

گفتنی است که آرشیو کامل کتاب های داستان انگلیسی انتشارات  Bookworms Readers، Penguin Readers و بقیه ی انتشارات را می توانید از فروشگاه کاردوآنلاین خریداری کنید.

Sherlock Holmes The Dying Detective: Dominoes Quick Starter

‘Come quickly, Dr Watson’, says Mrs Hudson. ‘Sherlock Holmes is dying!’ Sherlock Holmes was trying to solve a murder. But now he has a terrible illness, and he is not his normal self. Can his friend Watson help him? Can the strange Mr Culverton Smith help him? Or will Sherlock Holmes die?

محتویات

  • دانلود رایگان فایل PDF کتاب داستان انگلیسی Sherlock Holmes The Dying Detective

download button

خرید پستی مجموعه های آموزش زبان انگلیسی از فروشگاه کاردوآنلاین

online purchase

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *