کتاب کلمات تجاری انگلیسی Key Words in Business

Key Words in Business

کتاب کلمات تجاری انگلیسی Key Words in Business را به طور کامل در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما تقدیم میکنیم.

کتاب کلمات تجاری انگلیسی Key Words in Business

کتاب کلمات تجاری انگلیسی Key Words in Business از انتشارات Collins یک کتاب دیگر برای آموزش زبان انگلیسی تجاری و همانطور که از نامش بر می آید، کلمات کلیدی در تجارت می باشد. امروزه نیاز به زبان انگلیسی در هر حوزه ای احساس می شود. یکی از حوزه های مهم، تجارت است. اغلب کسانی که نیاز به زبان انگلیسی برای شرایط تجاری و کسب و کار دارند، به نوع خاصی از زبان انگلیسی نیازمند هستند. زبان انگلیسی تجاری شامل کلمات و عبارات خاص می باشد. به علاوه، هر حوزه ای ممکن است اصطلاحات و عبارات خاص خودش را داشته باشد.

در وبسایت کاردوآنلاین همیشه سعی کرده ایم به صورت کامل این بخش از زبان انگلیسی را نیز پوشش دهیم و بهترین و به روز ترین منابع را در اختیار شما بگذاریم. از دسته بندی مطالب که در سمت راست وبسایت قرار گرفته است می توانید منابع انگلیسی تجاری را انتخاب تا مطالبی که در این قسمت منتشر شده اند را مشاهده کنید.

Key Words in Business

Arranged in topics, this book explains the language of business reporting by highlighting the key words in each area and explaining their meaning and use. It looks at business metaphor and develops knowledge and language production.

محتویات

  • دانلود رایگان فایل PDF کتاب کلمات تجاری انگلیسی Key Words in Business
  • پسورد تمامی فایل های سایت www.kardoonline.com است.

download button

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *