کتاب Check Your English Vocabulary for Banking and Finance

Check Your English Vocabulary for Banking and Finance

تست لغات بانکی و حسابداری Check Your English Vocabulary for Banking and Finance را در این قمست از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به علاقه مندان و زبان آموزان عزیز تقدیم می کنیم.

تست لغات بانکی و حسابداری Check Your English Vocabulary for Banking and Finance

کتاب Check Your English Vocabulary for Banking and Finance یکی دیگر از کتاب هایی است که برای آموزش زبان انگلیسی تخصصی فیلد بانک و امور مالی در نظر گرفته شده است. این کتاب به شما کمک می کند که واژگان و اصطلاحات مربوط به این فیلد را فرا بگیرید. در واقع، با استفاده از کتاب Check Your English Vocabulary for Banking and Finance می توانید دانش خود در مورد این نوع کلمات و اصطلاحات را تست کنید و متوجه بشوید که دانش شما در این زمینه به چه صورت است. کتاب Check Your English Vocabulary for Banking and Finance را در این قسمت از کاردوآنلاین دانلود کنید.

Check Your English Vocabulary for Banking and Finance

This workbook is designed to help non-native English speakers improve their knowledge and understanding of core banking and financial terminology.

Self-study exercises and practical exercises for classroomuse are included, making it easy to test your classroom knowledgeat home. It uses a variety of engaging activities such as word games, crosswords, speaking exercises and group games, which make learning easy and fun!

برای مشاهده ی آرشیو این سری کتاب ها به مطلب کتاب های آموزش لغات زبان انگلیسی Check Your Vocabulary رجوع کنید.

محتویات

  • خرید آنلاین فایل PDF کتاب تست لغات بانکی و حسابداری Check Your English Vocabulary for Banking and Finance

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *