English Classes

گروه آموزشی و پژوهشی کاردوآنلاین اقدام به برگزاری کلاس آنلاین زبان انگلیسی با اسکایپ کرده است. در این قسمت از سایت کاردوآنلاین جزییات مربوط به این کلاس ها را خدمت شما عرض می کنیم.

کلاس آنلاین زبان انگلیسی با اسکایپ

در برگزاری کلاس های آنلاین زبان انگلیسی با اسکایپ تیم آموزشی و پژوهشی کاردوآنلاین از نرم افزار اسکایپ استفاده می شود. در ادامه به بررسی اجمالی این نرم افزار می پردازیم.

اسکایپ چیست؟

اسکایپ نرم‌افزار کاربردی است که به کاربر اجازه می‌دهد به وسیله صدا روی پروتکل اینترنت تماس تلفنی برقرار کنند. تماس تلفنی و ویدیویی بین کاربران اسکایپ کاملاً رایگان است و برای تماس با تلفن ثابت و تلفن موبایل نیاز به خرید اعتبار می‌باشد. همچنین این برنامه امکانات مختلف دیگری مانند پیام‌رسان فوری، انتقال فایل، ویدیو کنفرانس و پست صوتی در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

skype - کلاس آنلاین زبان انگلیسی با اسکایپ

معرفی کلاس های آنلاین آموزش زبان انگلیسی با اسکایپ

آن دسته از زبان آموزانی که در شهرهای دیگری به جز شیراز (دفتر مرکزی کاردوآنلاین) حضور دارند و قصد شرکت در کلاس های ما را دارند، می توانند از کلاس های آنلاین آموزش زبان انگلیسی استفاده کنند. در این کلاس ها از نرم افزار اسکایپ به منظور برقراری تماس های صوتی و تصویری استفاده می شود.

کلاس های آنلاین آمادگی آزمون ایلتس با اسکایپ

دوره های آمادگی آزمون ایلتس گروه آموزشی پژوهشی کاردوآنلاین زیر نظر استاد محترم مرتضی گیتی برگزار می شود. سطح کیفی کلاس ها بسیار بالا، روش ها و مطالب نیز بسیار متفاوت نسبت به هر دوره ی دیگری می باشد. تعداد جلسات بر اساس نیاز زبان آموز تنظیم می شود.

IELTS Private Classes in Shiraz - کلاس آنلاین زبان انگلیسی با اسکایپ

کلاس های آنلاین آمادگی آزمون تافل با اسکایپ

دوره های آمادگی آزمون تافل iBT و PBT زیر نظر استاد محترم مرتضی گیتی برگزار می شود. سطح کیفی کلاس ها بسیار بالا، روش ها و مطالب نیز بسیار متفاوت نسبت به هر دوره ی دیگری می باشد.  تعداد جلسات بر اساس نیاز زبان آموز تنظیم می شود.

TOEFL Private Claases in Shiraz - کلاس آنلاین زبان انگلیسی با اسکایپ

کلاس های آنلاین زبان فرانسوی با اسکایپ

کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی زبان فرانسوی در شیراز، برای علاقه مندان به این زبان توسط گروه کاردوآنلاین تشکیل شده است. تدریس این کلاس ها اغلب بر عهده ی استاد محترم مرتضی گیتی و یا دیگر اساتید بزگوار می باشد. سرفصل های آموزشی این کلاس ها بر اساس نیاز زبان آموزان تنظیم می شود. گفتنی است که در تدریس دوره ها از مطالب زبان فرانسوی فروشگاه کاردوآنلاین استفاده می شود. به علاوه، محصولات فروشگاه با تخفیف ویژه در اختیار زبان آموزان قرار میگیرد.

کلاس های آنلاین زبان اسپانیایی با اسکایپ

کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی زبان اسپانیایی در شیراز، برای علاقه مندان به این زبان توسط گروه کاردوآنلاین تشکیل شده است. سرفصل های آموزشی این کلاس ها بر اساس نیاز زبان آموزان تنظیم می شود. گفتنی است که در تدریس دوره ها از مطالب زبان اسپانیایی فروشگاه کاردوآنلاین استفاده می شود. به علاوه، محصولات فروشگاه با تخفیف ویژه در اختیار زبان آموزان قرار میگیرد.

کلاس های آنلاین زبان آلمانی با اسکایپ

کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی زبان آلمانی در شیراز، برای علاقه مندان به این زبان توسط گروه کاردوآنلاین تشکیل شده است. سرفصل های آموزشی این کلاس ها بر اساس نیاز زبان آموزان تنظیم می شود. گفتنی است که در تدریس دوره ها از مطالب زبان آلمانی فروشگاه کاردوآنلاین استفاده می شود. به علاوه، محصولات فروشگاه با تخفیف ویژه در اختیار زبان آموزان قرار میگیرد.

کلاس های آنلاین زبان ایتالیایی با اسکایپ

گروه آموزش زبان های خارجی کاردوآنلاین، برای اولین بار در استان فارس اقدام به تشکیل کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی زبان ایتالیایی کرده است. این کلاس ها با تدریس استاد مرتضی گیتی که خود در زبان ایتالیایی تسلط کامل دارند و به همراه دیگر اساتید برجسته ی این حوزه انجام می پذیزد.

کلاس های آنلاین زبان ترکی استانبولی با اسکایپ

گروه آموزش زبان های خارجی کاردوآنلاین، برای اولین بار در استان فارس اقدام به تشکیل کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی زبان ترکی استانبولی کرده است. تدریس کلاس های ترکی استانبولی بر عهده ی اساتید محترم و برجسته ای می باشد که زیر نظر استاد محترم مرتضی گیتی کار کرده و تربیت شده اند.

کلاس های آنلاین زبان چینی با اسکایپ

گروه آموزش زبان های خارجی کاردوآنلاین، برای اولین بار در استان فارس اقدام به تشکیل کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی زبان چینی کرده است. تدریس کلاس های چینی بر عهده ی اساتید محترم و برجسته ای می باشد که زیر نظر استاد محترم مرتضی گیتی کار کرده و تربیت شده اند.

کلاس های آنلاین زبان روسی با اسکایپ

گروه آموزش زبان های خارجی کاردوآنلاین، برای اولین بار در استان فارس اقدام به تشکیل کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی زبان روسی کرده است. تدریس کلاس های روسی بر عهده ی اساتید محترم و برجسته ای می باشد که زیر نظر استاد محترم مرتضی گیتی کار کرده و تربیت شده اند.