English Classes

گروه آموزش زبان های خارجی کاردوآنلاین با استقرار دفتر مرکزی خود در شهر شیراز، برای علاقه مندان عزیز به زبان های خارجی اقدام به برگزاری کلاس خصوصی و نیمه خصوصی زبان در شیراز کرده است. گفتنی است که کلاس خصوصی و نیمه خصوصی زبان در شیراز و به علاوه در شهرستان ها نیز به صورت آنلاین از راه دور نیز قابل برگزاری هستند. مدیریت کلاس ها توسط مدیر کل گروه آموزش زبان کاردوآنلاین آقای استاد مرتضی گیتی انجام می شود. در برگزاری کلاس ها از بهترین اساتید، بهترین منابع و بهترین روش های موجود استفاده می شود.

قوی ترین دوره ی آموزش مکالمه ی زبان انگلیسی

یکی از دوره های آموزش زبان انگلیسی که با متدی جدید و جذاب به تازگی توسط استاد مرتضی گیتی معرفی شده است را در این قسمت به شما معرفی می کنیم. دوره ی آموزشی “قوی ترین دوره ی آموزش مکالمه ی زبان انگلیسی” که می توانید از طریق این لینک به مطلب مربوط به آن دسترسی داشته باشید.

فایل صوتی توضیحات استاد مرتضی گیتی در مورد آموزش و یادگیری زبان انگلیسی

 • دانلود رایگان فایل صوتی توضیحات استاد مرتضی گیتی در مورد آموزش و یادگیری زبان انگلیسی

download button - کلاس خصوصی و نیمه خصوصی زبان در شیرازفایل های صوتی مصاحبه های استاد مرتضی گیتی با زبان آموزانشان

 کلاس خصوصی و نیمه خصوصی زبان در شیراز

گروه آموزشی پژوهشی کاردوآنلاین با داشتن بیش از هشت سال سابقه ی موفق در حوزه ی کاری و فعالیت خود، امروزه به یک قطب در امر آموزش، انتشار و آماده سازی منابع زبان های خارجی تبدیل شده است. مدیریت گروه آموزشی کاردوآنلاین بر عهده ی استاد مرتضی گیتی می باشد.

کلاس های خصوصی و نیمه ی خصوصی زبان در شهر شیراز، نه تنها زبان انگلیسی و آزمون های بین المللی از قبیل ایلتس، تافل، PET و GRE و همچنین کلاس های چت و بحث آزاد، مکالمه، TTC و انگلیسی برای تجارت را شامل می شود، بلکه آموزش زبان های دیگر از قبیل فرانسوی، ایتالیایی، اسپانیایی، آلمانی، روسی، چینی و ترکی استانبولی نیز در دستور کار گروه کاردوآنلاین قرار گرفته است.

کلاس خصوصی و نیمه خصوصی زبان انگلیسی در شهر شیراز

کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی زبان انگلیسی گروه آموزش زبان کاردوآنلاین با تدریس استاد مرتضی گیتی و دیگر اساتید برجسته و با سابقه در سطح شیراز برگزار می شود.

کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی آمادگی آزمون ایلتس در شهر شیراز و شهرستان ها

 • دوره های آمادگی آزمون ایلتس گروه آموزشی پژوهشی کاردوآنلاین زیر نظر استاد محترم مرتضی گیتی برگزار می شود. سطح کیفی کلاس ها بسیار بالا، روش ها و مطالب نیز بسیار متفاوت نسبت به هر دوره ی دیگری می باشد. تعداد جلسات بر اساس نیاز زبان آموز تنظیم می شود.

IELTS Private Classes in Shiraz - کلاس خصوصی و نیمه خصوصی زبان در شیراز

کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی آمادگی آزمون تافل در شهر شیراز و شهرستان ها

 • دوره های آمادگی آزمون تافل iBT و PBT زیر نظر استاد محترم مرتضی گیتی برگزار می شود. سطح کیفی کلاس ها بسیار بالا، روش ها و مطالب نیز بسیار متفاوت نسبت به هر دوره ی دیگری می باشد.  تعداد جلسات بر اساس نیاز زبان آموز تنظیم می شود.

TOEFL Private Claases in Shiraz - کلاس خصوصی و نیمه خصوصی زبان در شیراز

کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی آزمون GRE در شهر شیراز و شهرستان ها

 • دوره های آمادگی آزمون تافل iBT و PBT زیر نظر استاد محترم مرتضی گیتی و با همکاری یکی از برجسته ترین اساتید حوزه ی GRE برگزار می شود. استفاده از بهترین منابع و روش ها، بالاترین سطح کیفی کلاس از ویژگی های منحصر به فرد این دوره می باشد. تعداد جلسات بر اساس نیاز زبان آموز تنظیم می شود.

GRE Private Classes in Shiraz - کلاس خصوصی و نیمه خصوصی زبان در شیراز

کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی آزمون PET در شهر شیراز و شهرستان ها

 • آزمون PET یکی دیگر از آزمون های بین المللی است که برخی از زبان آموزان نیاز به دریافت مدرک آن دارند. گروه آموزشی پژوهشی کاردوآنلاین با داشتن بهترین منابع موجود در این حوزه، اقدام به برگزار کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی آزمون PET در شهر شیراز و شهرستان ها کرده است. این کلاس ها زیر نظر مستقیم استاد مرتضی گیتی برگزار می گردد. تعداد جلسات بر اساس نیاز زبان آموز تنظیم می شود.

PET English Class in Shiraz - کلاس خصوصی و نیمه خصوصی زبان در شیراز

کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی مکالمه ی زبان انگلیسی در شهر شیراز و شهرستان ها

 • توانایی صحبت کردن روان و سریع به زبان انگلیسی اغلب دغدغه ی همه ی زبان آموزان است. گروه آموزشی پژوهشی کاردوآنلاین با تحقیقات پیوسته و با در دست داشتن بهترین روشها، منابع و نتایج تحقیقات خود، اقدام به برگزاری کلاس های مکالمه ی زبان انگلیسی به صورت خصوصی و نیمه خصوصی در شهر شیراز و شهرستان ها کرده است. این دوره ها متفاوت از هر دوره ی آموزشی دیگر می باشد. روش ها بسیار متقاوت و بر اساس آخرین تحقیقات و روش های روز دنیا تنظیم شده اند. کلاس ها زیر نظر مستقیم استاد محترم مرتضی گیتی انجام می شوند. علاوه بر این، می توانید برخی از نمونه دروس ضبط شده توسط ایشان را از لینک های زیر دریافت کنید.

English Conversation Class in Shiraz - کلاس خصوصی و نیمه خصوصی زبان در شیراز

کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی زبان انگلیسی برای تجارت در شهر شیراز و شهرستان ها

 • با در دست داشتن منابع مربوط به بیش از صد و پنجاه شغل، گروه آموزشی پژوهشی کاردوآنلاین، با تحقیقات پیوسته در امر آموزش موثر زبان انگلیسی و به ویژه مکالمه، اقدام به برگزاری کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی زبان انگلیسی برای تجارت و مشاغل مختلف کرده است. بخشی از برنامه های آموزشی موجود در این کلاس ها عبارت اند از:
  • نحوه ی صحیح نگارش و نوشتن ایمیل های تجاری
  • آموزش مکالمه های تجاری
  • و بسیاری مسائل دیگر

Business English Class in Shiraz - کلاس خصوصی و نیمه خصوصی زبان در شیراز

کلاس های چت و بحث آزاد زبان انگلیسی در شیراز و شهرستان ها

 • بسیاری از زبان آموزان به دنبال کلاس های چت و بحث آزاد زبان انگلیسی می باشند تا بتوانند توانایی خود در صحبت کردن را بهبود ببخشند. گروه آموزشی پژوهشی کاردوآنلاین باری دیگر بر اساس تحقیقات روز دنیا اقدام به برگزاری این کلاس ها در شیراز و شهرستان ها کرده است. این سری کلاس ها زیر نظر استاد محترم مرتضی گیتی که عهده دار مدیریت کل گروه کاردوآنلاین را نیز بر عهده می باشند برگزار می شوند. استفاده از بهترین منابع موجود در دنیا که همگی در اختیار گروه کاردوآنلاین است یکی از ویژگی های این کلاس ها می باشد. استفاده از بهترین منابع و روش ها موضوع دیگری است که در این کلاس ها انجام می پذیرد.

کلاس های خصوصی و نیمه تربیت مدرس زبان انگلیسی (TTC) در شیراز و شهرستان ها

 • دوره های خصوصی و نیمه خصوصی تربیت مدرس زبان انگلیسی (TTC: Teacher Training Course) با تدریس استاد محترم مرتضی گیتی یکی دیگر از برنامه های آموزشی گروه آموزشی پژوهشی کاردوآنلاین است. در این سری کلاس ها که برای معلمین تازه کار و یا حتی کسانی که سعی دارند روش های تدریس به روز دنیا را یاد بگیرید، استاد گیتی شما را با اساسی ترین، موثر ترین و جدیدترین روش ها و نتایج تحقیقات علم تدریس زبان در دنیا آشنا می کند. شرکت در این کلاس ها نیازمند داشتن سطح دانش کافی از زبان انگلیسی می باشد.

گفتنی است که در تمامی کلاس ها از مطالب فروشگاه کاردوآنلاین استفاده می شود. علاوه بر این، محصولات آموزش زبان کاردوآنلاین با تخفیف در اختیار زبان آموزان عزیز جهت یادگیری بیشتر قرار می یگرد.

علاوه بر برگزاری کلاس های زبان انگلیسی، گروه آموزشی پژوهشی کاردوآنلاین، اقدام به برگزاری کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی زبان های دیگر در شیراز و شهرستان ها کرده است. در ادامه به معرفی این دوره ها می پردازیم. گفتنی است از آنجا که ما بیشترین و بهترین منابع را در دسترس داریم، در کلاس های خود از بهترین منابع آموزش زبان های خارجی استفاده می کنیم.

French Italian Chinese Spanish Class - کلاس خصوصی و نیمه خصوصی زبان در شیراز

کلاس خصوصی و نیمه خصوصی زبان فرانسوی در شیراز

کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی زبان فرانسوی در شیراز، برای علاقه مندان به این زبان توسط گروه کاردوآنلاین تشکیل شده است. تدریس این کلاس ها اغلب بر عهده ی استاد محترم مرتضی گیتی و یا دیگر اساتید بزگوار می باشد. سرفصل های آموزشی این کلاس ها بر اساس نیاز زبان آموزان تنظیم می شود. گفتنی است که در تدریس دوره ها از مطالب زبان فرانسوی فروشگاه کاردوآنلاین استفاده می شود. به علاوه، محصولات فروشگاه با تخفیف ویژه در اختیار زبان آموزان قرار میگیرد.

کلاس خصوصی و نیمه خصوصی زبان اسپانیایی در شیراز

کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی زبان اسپانیایی در شیراز، برای علاقه مندان به این زبان توسط گروه کاردوآنلاین تشکیل شده است. سرفصل های آموزشی این کلاس ها بر اساس نیاز زبان آموزان تنظیم می شود. گفتنی است که در تدریس دوره ها از مطالب زبان اسپانیایی فروشگاه کاردوآنلاین استفاده می شود. به علاوه، محصولات فروشگاه با تخفیف ویژه در اختیار زبان آموزان قرار میگیرد.

کلاس خصوصی و نیمه خصوصی زبان آلمانی در شیراز

کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی زبان آلمانی در شیراز، برای علاقه مندان به این زبان توسط گروه کاردوآنلاین تشکیل شده است. سرفصل های آموزشی این کلاس ها بر اساس نیاز زبان آموزان تنظیم می شود. گفتنی است که در تدریس دوره ها از مطالب زبان آلمانی فروشگاه کاردوآنلاین استفاده می شود. به علاوه، محصولات فروشگاه با تخفیف ویژه در اختیار زبان آموزان قرار میگیرد.

کلاس خصوصی و نیمه خصوصی زبان ایتالیایی در شیراز

گروه آموزش زبان های خارجی کاردوآنلاین، برای اولین بار در استان فارس اقدام به تشکیل کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی زبان ایتالیایی کرده است. این کلاس ها با تدریس استاد مرتضی گیتی که خود در زبان ایتالیایی تسلط کامل دارند و به همراه دیگر اساتید برجسته ی این حوزه انجام می پذیزد.

کلاس خصوصی و نیمه خصوصی زبان ترکی استانبولی در شیراز

گروه آموزش زبان های خارجی کاردوآنلاین، برای اولین بار در استان فارس اقدام به تشکیل کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی زبان ترکی استانبولی کرده است. تدریس کلاس های ترکی استانبولی بر عهده ی اساتید محترم و برجسته ای می باشد که زیر نظر استاد محترم مرتضی گیتی کار کرده و تربیت شده اند.

کلاس خصوصی و نیمه خصوصی زبان چینی در شیراز

گروه آموزش زبان های خارجی کاردوآنلاین، برای اولین بار در استان فارس اقدام به تشکیل کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی زبان چینی کرده است. تدریس کلاس های چینی بر عهده ی اساتید محترم و برجسته ای می باشد که زیر نظر استاد محترم مرتضی گیتی کار کرده و تربیت شده اند.

کلاس خصوصی و نیمه خصوصی زبان روسی در شیراز

گروه آموزش زبان های خارجی کاردوآنلاین، برای اولین بار در استان فارس اقدام به تشکیل کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی زبان روسی کرده است. تدریس کلاس های روسی بر عهده ی اساتید محترم و برجسته ای می باشد که زیر نظر استاد محترم مرتضی گیتی کار کرده و تربیت شده اند.