گرامر و لغات آیلتس Achieve IELTS Grammar and Vocabulary

گرامر و لغات آیلتس Achieve IELTS Grammar and Vocabulary را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما تقدمی می کنیم.

گرامر و لغات آیلتس Achieve IELTS Grammar and Vocabulary

در این پست از وبسایت کاردوآنلاین با مجموعه ی آموزش گرامر و لغات آیلتس Achieve IELTS Grammar and Vocabulary در خدمت شما عزیزان هستیم. آیلتس یکی از آزمون های بین المللی است که تمامی افرادی که با زبان انگلیسی سر و کار دارند کم و بیش با آن آشنا هستند. می توانید منابع دیگر این آزمون را از منابع آزمون ایلتس سایت کاردوآنلاین دانلود کنید. به علاوه برای خرید پکیج جامع آمادگی آزمون آیلتس از فروشگاه کاردوآنلاین اقدام کنید. و اما این مجموعه همانطور که از نامش نیز پیداست به داوطلبان آزمون آیلتس در درک و یادگیری گرامر و واژگان کاربردی کمک شایانی می کند. این مجموعه یکی از عالی ترین و معتبر ترین مجموعه ها جهت آمادگی برای بخش گرامر و لغات آزمون های بین المللی آیلتس می باشد. این بسته شامل سی دی های صوتی هم می باشد که می توانید همراه با فایل های دیگر از وبسایت کاردوآنلاین دریافت فرمایید.

Achieve IELTS Grammar and Vocabulary

“Achieve IELTS Grammar and Vocabulary” concentrates on the key grammar points and lexis particular to the IELTS examination. Clear, contextualised grammar explanations and practice activities provide students with the necessary grammar knowledge to complete the academic exercises within the IELTS test, such as describing trends and processes, and grammar for discursive essays. The vocabulary section provides students with the ideal tool to expand their lexical range. Material is presented in lexical sets and includes collocations and phrases to enable students to sound natural in their use of English.

محتویات

  • دانلود رایگان فایل PDF کتاب گرامر و لغات آیلتس Achieve IELTS Grammar and Vocabulary

download button

  • خرید دانلودی فایل های صوتی کتاب گرامر و لغات آیلتس Achieve IELTS Grammar and Vocabulary

خرید پکیج جامع آزمون آیلتس از فروشگاه کاردوآنلاین

3 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *