گفتار تاثیرگذار در انگلیسی با The Challenge of Effective Speaking

The Challenge of Effective Speaking, 14th Edition

گفتار تاثیرگذار در انگلیسی با The Challenge of Effective Speaking را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

گفتار تاثیرگذار در انگلیسی با The Challenge of Effective Speaking

آیا می خواهید مهارت گفتاری خود را بهینه سازید؟ ایا دوست دارید که با اعتماد به نفس در جمع سخنرانی کنید؟ ایا دوست دارید که یک گفتار موثر و کارگر داشته باشید؟

با کتاب  The Challenge of Effective Speaking که ویرایش چهاردهم ان را در این پست قرارداده ایم به شما دانستنی های لازم به همراه مهارت ها و تکنیک هایی که شما را تبدیل به یک سخنران با اعتماد به نفس و گفتار روان تبدیل می کند را آموزش می دهد و شما می توانید به واسطه آموزش های این کتاب بر نگرانی ها و اضطراب های زمان سخنرانی که در این کتاب به آنها اشاره شده است فائق ایید. با مطالعه آین کتاب محبوب و پرفروش یاد خواهید گرفت چگونه برای یک سخنرانی آماده شویم و چطور یک سخنرانی روان و کارآمد را ارائه دهیم.

Rudolph F. Verderber, “The Challenge of Effective Speaking, 14th Edition” 

Do you want to ace your public speaking course? All you need to know, including all of the skills that will help you become a confident speaker and conquer speaking anxiety, are thoroughly covered in The Challenge of Effective Speaking (14th Edition). A favorite with students, this best seller guides you through six key “Speech Planning Action Steps”. The result? You’ll learn how to prepare and deliver strong speeches that getyou good grades in your public speaking course!

محتویات

  • خرید آنلاین گفتار تاثیرگذار در انگلیسی با The Challenge of Effective Speaking

2 دیدگاه

  • سلام
    چه خوب بود که از طریق وی پی اس فایلهاتونو از مدیا فایر دریافت کنید و از روی هارد خود سرور بچه ها دانلودشون کنن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *