یادگیری آسان ریاضیات پایه با مجموعه Happy Math

ریاضیات پایه با مجموعه Happy Math

یادگیری آسان ریاضیات پایه با مجموعه Happy Math را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

یادگیری آسان ریاضیات پایه با مجموعه Happy Math

شاید گذاشتن این مجموعه کتاب یه کم با هدف اصلی سایت ناسازگار باشد اما چند ماه قبل یکی از اساتید از من درخواست چند کتاب انگلیسی در زمینه تدریس ریاضیات به شکلی سرگرم کننده برای بچه ها را داشتند که من هم چند کتاب برایشان فرستادم و چندی قبل چشمم به این مجموعه افتاد و دیدم که گذاشتن این مجموعه در سایت خالی از لطف نیست و برای تدریس و آموزش ریاضیات پایه بسیار جالب و سرگرم کننده است. البته باید بگویم که برای زبان آموزان هم می تواند مفید باشد چون ساختار آموزشی این کتب بر اساس اموزش با داستان است و مطالعه داستان های آمده در این کتاب های با کیفیت و با تصاویر رنگی می تواند منبعی برای تقویت دانش زبان باشد و در کنار ان با یک سری اصطلاحات و واژه های انگلیسی مربوط به ریاضیات آشنا می شویم. در این مجموعه کتاب که در هر سطح به موضوع خاصی اشاره شده است( اعداد، زمان و پول، اشکال، اندازه گیری) به آموزش ریاضی با شیوه ای متفاوت ( آموزش ریاضی با داستان ) پرداخته است. هر چهار کتاب این مجموعه را می توانید از کاردوانلاین دانلود نمایید.

Happy Math 1-2-3-4

This is a Mathematics book with a difference. There are more stories here than problems! So read the stories, take in the mixture of facts and fiction and enjoy teasing your brain.

محتویات

  • دانلود رایگان فایل های PDF کتاب های اول تا چهارم یادگیری آسان ریاضیات پایه با مجموعه Happy Math

download button

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *