یادگیری لغات آزمون تافل با PodClass TOEFL Vocabulary

PodClass TOEFL Vocabulary

یادگیری لغات آزمون تافل با PodClass TOEFL Vocabulary را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

یادگیری لغات آزمون تافل با PodClass TOEFL Vocabulary

اگر قبل از ازمون تافل به فکر تقویت مهارت های زبان انگلیسی خود قبل از آزمون تافل هستید مجموعه صوتی PodClass TOEFL Vocabulary می تواند باعث حفظ بهتر لغات، درک مطلب انگلیسی و بهره وری بیشتر در ازمون به صورتی جامع و ساده شود. مجموعه لغات به سه صورت مجزا دسته بندی شده اند یک بار بر مبنای سطح دشواری لغات را به 5 قسمت از اسان تا خیلی دشوار دسته بندی کرده است یک بار بر اساس حروف الفباء دسته بندی شده اند و همچنین بار دیگر براساس معنی گروه بندی شده اند. در هر فایل صوتی یک لغت آموزش داده شده است که هر لغت با توضیح آن به همراه یک مثال آمده است. این مجموعه ادعا میکند که 500لغت کلیدی و اساسی ازمون تافل را آموزش می دهد که با متقاضیان آزمون ایلتس با مطالعه این مجموعه می تواند در سر جلسه ازمون تافل به راحتی و بدور از استرس و اضطراب به یاد بیاورد. کتاب راهنما شامل همه لغات به همراه این مجموعه قرار داده شده است.

PodClass TOEFL Vocabulary For Study on the Go

If you want to shore up your skills before the big test, PodClass: TOEFL Vocabularymakes memorization, comprehension, and test efficiency easier and more comprehensive than ever. In this program, words are batched in groups of 10 to 12, and all are accompanied by a memorable example sentence. The iPod technology allows you to get to what you need in just a few clicks and lets you create your own playlists so you can focus on the tougher words. When test time comes, you will remember your vocabulary quickly and anxiety-free.

Score Level (words grouped by difficulty)
TOEFL Vocabulary: Thematic (words grouped by meaning)
TOEFL Vocabulary: Word Roots (words grouped by origins)

محتویات

  • خرید آنلاین یادگیری لغات آزمون تافل با PodClass TOEFL Vocabulary

7 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *