101 نکته در یادگیری زبان انگلیسی

101 English Tips Thumbnail

دوره ی ویدئویی 101 نکته در یادگیری زبان انگلیسی با تدریس استاد مرتضی گیتی یک حرکت جدید از گروه آموزشی پژوهشی کاردوآنلاین است.

101 نکته در یادگیری زبان انگلیسی

در دوره ی ویدئویی 101 نکته در یادگیری زبان انگلیسی که به صورت رایگان از سمت گروه آموزشی و پژوهشی زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان و همراهمان همیشگی تقدیم می شود، استاد عزیز مرتضی گیتی به صورت ویدئویی شما را با 101 نکته ی برتر در یادگیری زبان انگلیسی آشنا می کند.

استاد مرتضی گیتی همراه در طی سالهای فعالیت کاردوآنلاین با ما همراه بوده اند و ما و زبان آموزان عزیز را همواره با دروس و آموزش های خودشان تربیت کرده اند. برخی از فعالیت های ایشان در گروه آموزشی کاردوآنلاین عبارت اند از:

به علاوه برای شرکت در کلاس های آموزش زبان انگلیسی گروه کاردوآنلاین در شیراز و در شهرستان ها با نظارت استاد گیتی و تیم مدرسین مجرب ایشان از این صفحه دیدن فرمایید.

لطفاً در نظر داشته باشید که این مجموعه دروس بر روی وبسایت مرکز آموزش آنلاین کاردوآنلاین به آدرس learnenglish.kardoonline.com به صورت اختصاصی منتشر خواهد شد. بنابراین، از دوستان و علاقه مندان عزیز دعوت می کنیم که برای استفاده از این آموزش به سایت مرکز آموزش آنلاین کاردوآنلاین مراجعه کنند.

با تشکر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *