All about Islands : Read and Discover Level 5

All about Islands : Read and Discover Level 5 را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

All about Islands : Read and Discover Level 5

سری کتاب های Read and Discover با هدف تقویت مهارت خواندن Reading و درک مطلب انگلیسی تدوین و ارائه شده و به صورت طبقه بندی شده در اختیار زبان آموزان قرارگرفته شده است. از این مجموعه پیشتر هم کتاب هایی از سطوح مختلف آن را برای شما قرارداده ایم حال در این پست شما می توانید کتاب All about Islands به همراه فایل های صوتی آن را که مربوط به سطح 5 از این مجموعه است دانلود نمایید. این کتاب خواندنی مصور کاملا رنگی به مطالبی درباره جزایر ( جزایر آتشفشانى‌، جزایر استوایى، جزایر مصنوعی و … ) پرداخته و با ارائه متون جذاب و سرگرم کننده به همراه تصاویر و تمرینات، به بهبود مهارت خواندن و درک مطلب انگلیسی زبان آموزان کمک میکند.

All about Islands (Read and Discover Level 5)

These motivating non-fiction readers are rich in content and beautifully illustrated. Fascinating information in carefully graded language appeals to a broad range of students and supports English across the curriculum, making the series perfect for CLIL (Content and Language Integrated Learning). Stunning colour photos, maps, diagrams and charts support understanding, while activities and projects develop language and critical thinking skills.

محتویات

  • خرید دانلودی کتاب و فایلهای صوتی (امریکن ) کتاب All about Islands از مجموعه تقویت مهارت خواندن و درک مطلب انگلیسی Read and Discover آکسفورد

2 دیدگاه

  • فارسی شرو برام به سایت زیر بفرستید

  • خیلی ممنون. من اینو دانلود کردم ولی خیلی آسون بود. بیشتر برای بچه ها مناسبه. برای سطح پیشرفته، از این دست کتابها که همراه با خواننده ترجیحا با لهجه انگلیسی باشه، چی پیشنهاد می کنین؟
    بازم ممنون از سایت بسیار مفیدتون.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *