English for International Tourism Pre Intermediate

English for International Tourism Pre Intermediate

English for International Tourism Pre Intermediate را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

آموزش مکالمه انگلیسی برای توریست ها و گردشگران / سطح پیش متوسطه

این کتاب و سی‌دی ضمیمه‌ی آن برای کسانی است که می‌خواهند به قصد سیر و سیاحت به کشور‌های انگلیسی زبان سفر کنند و نیاز دارند که برای برقراری ارتباط در هتل‌ها و مراکز گردشگری به عنوان یک گردشگر به زبان انگلیسی صحبت کنند. این کتاب با تاکید بر دستور زبان، دایره‌ی لغات، و طرز تلفظ، میزان ارتباطات حرفه‌ای شما را افزایش داده و به شما این اعتماد به نفس را می‌بخشد که به راحتی گلیم‌تان را از آب بیرون بکشید و با دیگران ارتباط برقرار کنید. اگر در نظر دارید به یک کشور خارجی سفر کنید، بد نیست یک نگاهی به این کتاب که مختص شما نوشته شده است، بیندازید.

English for International Tourism

Pre Intermediate

English for International Tourism is the first multi-level series designed specifically for the hotel and tourism industry! This course focuses on the grammar, vocabulary, and skills needed for professional communication in this fast-paced industry.

محتویات

  • دانلود رایگان کتاب دانش آموز سطح پیش متوسطه English for International Tourism

[download color=”green” link=”http://parsaspace.com/files/0558594884/efitpre-intSB(www.kardoonline.com).rar.html”]Download From Parsaspace[/download]

[download color=”blue” link=”http://www.mediafire.com/?q4d62abj0b5qobh”]Download From Mediafire[/download]

  • دانلود رایگان فایل صوتی سطح پیش متوسطه English for International Tourism

[download color=”green” link=”http://parsaspace.com/files/3166594884/efitpre.intCD(www.kardoonline.com).rar.html”]Download From Parsaspace[/download]

[download color=”blue” link=”http://www.mediafire.com/?zdfmme3h8p8dsj0″]Download From Mediafire[/download]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *