English Plus 2

آموزش انگلیسیENGLISH PLUS 2

English Plus 2 را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

English Plus 2

در این پست سطح 2 از مجموعه چهار سطحی آموزش زبان انگلیسی English Plus را برای شما قرار داده ایم. مجموعه پیش رو که از انتشارات آکسفورد ارائه شده است به ارتقای مهارت برقراری ارتباط با استفاده از شیوه آموزشی منظم و باقاعده و با ساختاری هدفمند در بین دانش آموزان زبان انگلیسی می پردازد. یک مجموعه منعطف که کمک می کند همه توانایی های زبان آموز را که در ایجاد اعتماد به نفس در ارتباطات موثر هستند را تقویت بخشد. مهارت های مکالمه انگلیسی، دانش لغات، گرامر، خواندن و درک مطلب و … از جمله مواردی است که این مجموعه به آموزش آن می پردازد.

English Plus 2

English Plus is a flexible and supportive course that builds confidence through graded practice

A supportive course that helps students of all abilities build confidence through graded practice. The flexible package makes it ideal for mixed-ability classes, and varying teaching loads.

English Plus develops students’ communication skills through a structured and methodical approach, helping students to achieve their individual learning outcomes in every lesson.

محتویات

 • خرید آنلاین فایل PDF کتاب دانش آموز English Plus 2

4 دیدگاه

 • کاردوی بزرگوار

  سلام،

  ضمن قدردانی از زحمات و تلاشهای شما، خواستم به عرض برسانم متأسفانه محتوای این پست، یعنی ۲ English Plus بر خلاف نام آن، ۱ English Plus است.

  لطفاً رسیدگی فرمایید. قبلاً از توجه شما ممنونم.

  با احترام،
  دانش

 • با سلام و احترام و سپاس فراوان
  در این پست شماره یک مجموعه برای دانلود قرار داده شده است. خواهشمندم اصلاح فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *