English Plus 4

English Plus 4

English Plus 4 را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما تقدیم می کنیم.

مجموعه آموزش زبان انگلیسی English Plus 4

مجموعه پیش رو که از انتشارات آکسفوردارائه شده است به ارتقای مهارت برقراری ارتباط با استفاده از شیوه آموزشی منظم و باقاعده و با ساختاری هدفمند در بین دانش آموزان زبان انگلیسی می پردازد. یک مجموعه منعطف که کمک می کند همه توانایی های زبان آموز را که در ایجاد اعتماد به نفس در ارتباطات موثر هستند را تقویت بخشد. مهارتهای مکالمه انگلیسی، دانش لغات، گرامر، خواندن و درک مطلب و … از جمله مواردی است که این مجموعه به آموزش آن می پردازد. پیشتر سه سطح قبلی از این مجموعه در سایت قرارداده شده بود. حال در اینجا سطح چهارم از این مجموعه را می توانید به رایگان و از لینک مستقیم دانلود نمایید.

English Plus 4

English Plus is a flexible and supportive course that builds confidence through graded practice. A supportive course that helps students of all abilities build confidence through graded practice. The flexible package makes it ideal for mixed-ability classes, and varying teaching loads. English Plus develops students’ communication skills through a structured and methodical approach, helping students to achieve their individual learning outcomes in every lesson.

محتویات

 • خرید دانلودی فایل PDF کتاب دانش آموز English Plus 4

مشاهده و خرید پکیج های آموزش انگلیسی از فروشگاه

online purchase

2 دیدگاه

 • hi
  how are you
  I’m an electronics engineer and an android application maker for cellphone
  i made a new android english application
  please press under link for download

 • سلام سطح 1 و 2 و 3 این کتاب که مدتها پیش در سایت قرار داده اید امکان دانلود ندارد و اصلا نمیشه دانلودش کرد اگر یادتون بیاد بخاطر مسدود شدن امکان دانلود از سایت مرجع بعضی کتابهای قدیمی شما دیگر امکان دانلود ندارند لطفا سطح های قبلی این کتاب را دوباره بگذارید چون کتاب بسیار خوبی است …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *