Farms :Read and Discover Level 2

Farms :Read and Discover Level 2 را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

 دانلود Farms :Read and Discover Level 2

سری کتاب های Read and Discover با هدف تقویت مهارت خواندن Reading و درک مطلب انگلیسی تدوین و ارائه شده و به صورت طبقه بندی شده در اختیار زبان آموزان قرارگرفته شده است. از این مجموعه پیشتر هم کتاب هایی از سطوح مختلف آن را برای شما قرارداده ایم حال در این پست شما می توانید کتاب Farms به همراه فایل های صوتی آن را که مربوط به سطح 2 از این مجموعه است دانلود نمایید. این کتاب خواندنی مصور کاملا رنگی به موضع زراعت، دام پروری،  پرورش ماهی و … پرداخته و با ارائه متون جذاب و سرگرم کننده به همراه تصاویر و تمرینات، به بهبود مهارت خواندن و درک مطلب انگلیسی زبان آموزان کمک میکند.

Farms (Read and Discover Level 2)

These motivating non-fiction readers are rich in content and beautifully illustrated. Fascinating information in carefully graded language appeals to a broad range of students and supports English across the curriculum, making the series perfect for CLIL (Content and Language Integrated Learning). Stunning color photos, maps, diagrams and charts support understanding, while activities and projects develop language and critical thinking skills.

محتویات

  • خرید آنلاین کتاب و فایلهای صوتی (امریکن ) کتاب Farms از مجموعه تقویت مهارت خواندن و درک مطلب انگلیسی Read and Discover آکسفورد

یک دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *