Impact Topics موضوعات بحث برانگیز

Impact Topics

Impact Topics موضوعات بحث برانگیز را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

Impact Topics موضوعات بحث برانگیز

سری کتاب های Impact کم مشهور نیستند. چندی پیش هم نسخه Impact Values را برای دانلود قرار داده بودیم. اما نسخه Impact Topics شامل 30 موضوع  هیجان انگیز و جذاب و صد البته موضوعات بحث برانگیز است که می توان درباره ان بحث راه انداخت و به تبادل نظر پرداخت. این موضوعات یکسری مسائل را شامل می شوند که همیشه بین مردم درباره آن صحبت می شود و موافق و مخالفان خودشان را دارند شما با مطالعه این کتاب و شنیدن نظرات متفاوت و بحث و گفتگوهای موافقین و مخالفین و همچنین کار با تمرینات درس و کار گروهی با سایر زبان آموزان می توانید هم با ایده های دیگران در این باره اشنا شوید هم دانش زبان خود را به روشی سرگرم کننده ارتقاء ببخشید. ایا انسان ها با هوش هستند؟ از مدرسه متنفرید؟ باید به گداها کمک کرد؟ به نظر شما کارهای خانه وظیفه کیست؟ و بسیار مقوله های دیگر که مطمئنا از فکر کردن درباره آنها و ابراز عقاید خود نمی توانید چشم پوشی کرد و همین باعث تمرین بیشتر زبان انگلیسی می شود. لهجه سی دی های صوتی آن امریکن است و کاری از انتشارات محبوب لانگمن است.

Impact Topics

Student Book and Audio CD | Book with Embedded Audio

Impact Topics is a collection of 30 timely topics that students have expressed an interest in discussing. The topics are organized into five categories or themes, and each topic is carefully presented with exercises to help students understand the topics and express their own ideas and values.

محتویات

    • خرید آنلاین فایل PDF و فایل های صوتی مجموعه Impact Topics موضوعاتی برای گفتگو
30,000 ریال – افزودن به سبد خرید

خرید پستی مجموعه های کامل و تکمیلی آموزش انگلیسی از فروشگاه کاردوآنلاین

online purchase

 

15 دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *