SCOTT FORESMAN – Leveled Science Readers Grade 3

SCOTT FORESMAN – Leveled Science Readers Grade 3 را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

دانلود SCOTT FORESMAN – Leveled Science Readers Grade 3

مجموعه کتاب های علمی SCOTT FORESMAN برای تقویت مهارت خواندن در 7 سطح از کودکستان تا سطح 6 ارائه شده اند مجموعه سطح بندی شده مذکور مفاهیم علمی، لغات و مهارت های خواندن را آموزش می دهد. این مجموعه به دانش آموزان فرصت مطالعه و کشف شگفتی های غیرداستانی و واقعی دنیای اطراف ما را می دهد. این مجموعه علمی سطح بندی شده نیازهای فردی دانش آموزان در زمینه علم را با محتوای این کتب برآورده می سازد و همگام با یادگیری علوم به تقویت مهارت ها و فنون خواندن انگلیسی کمک شایانی می کند. در این پست سطح سوم از این مجموعه بسیار جالب و خواندنی را برای شما قرار داده ایم که شامل 51 کتاب می باشد. نکته جالب کتاب های این مجموعه این است که صداهای متون در کتاب ها تعبیه شده اند و به راحتی قابل پخش هستند (با نرم افزار Adobe Reader ). در سطح سوم به مفاهیمی نظیر انرژی خورشیدی، انفجارصوتی، سنگ و خاک، بازیافت و … پرداخته شده است. این مجموعه با کیفیت بالا و کاملا تصویری را از دست ندهید به حتم در ارتقای دانش علمی و بهبود مهارت خواندن و لغات انگلیسی بسیا موثر خواهد بود.

SCOTT FORESMAN – Leveled Science Readers (Grade 3)

Content leveled readers teach science concepts, vocabulary, and reading skills – at each student’s reading level – and allow students to read and explore the wonders of nonfiction. Leveled science readers deliver science content to help address the individual needs of all students. They reinforce reading skills and strategies while promoting science understanding.

These leveled science readers are not included in the leveled readers series already posted. Kindergarten leveled science reader pdfs have six double pages, and grade 1 leveled science reader pdfs have ten double pages. Each reader is a richly illustrated, self-contained little book.

NB: The pdf files come with embedded audio, ie, you only have to click the loudspeaker symbol to have the text read to you! (It works for me using Adobe Reader 7.)

محتویات

  • خرید آنلاین SCOTT FORESMAN – Leveled Science Readers Grade 3

خرید مجموعه کامل 7 سطحی SCOTT FORESMAN – Leveled Science از فروشگاه کاردوانلاین

online purchase

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *