SCOTT FORESMAN – Leveled Science Readers Grade 5

SCOTT FORESMAN – Leveled Science Readers Grade 5 را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

دانلود SCOTT FORESMAN – Leveled Science Readers Grade 5

مجموعه کتاب های علمی SCOTT FORESMAN برای تقویت مهارت خواندن در 7 سطح از کودکستان تا سطح 6 ارائه شده اند مجموعه سطح بندی شده مذکور مفاهیم علمی، لغات و مهارت های خواندن را آموزش می دهد. این مجموعه به دانش آموزان فرصت مطالعه و کشف شگفتی های غیرداستانی و واقعی دنیای اطراف ما را می دهد. این مجموعه علمی سطح بندی شده نیازهای فردی دانش آموزان در زمینه علم را با محتوای این کتب برآورده می سازد و همگام با یادگیری علوم به تقویت مهارت ها و فنون خواندن انگلیسی کمک شایانی می کند. در این پست سطح پنجم از این مجموعه بسیار جالب و خواندنی را برای شما قرارداده ایم که شامل 54 کتاب است. نکته جالب کتاب های این مجموعه این است که صداهای متون در کتاب ها تعبیه شده اند و به راحتی قابل پخش هستند (با نرم افزار Adobe Reader ). در سطح پنجم به مفاهیمی نظیر خشکسالی، تلسکوپ، گربه سانان، کاربرد الکتریسیته، سیستم تولید برق و … پرداخته شده است. این مجموعه با کیفیت بالا و کاملا تصویری را از دست ندهید به حتم در ارتقای دانش علمی و بهبود مهارت خواندن و لغات انگلیسی بسیا موثر خواهد بود.

SCOTT FORESMAN – Leveled Science Readers (Grade 5)

Content leveled readers teach science concepts, vocabulary, and reading skills – at each student’s reading level – and allow students to read and explore the wonders of nonfiction. Leveled science readers deliver science content to help address the individual needs of all students. They reinforce reading skills and strategies while promoting science understanding.

These leveled science readers are not included in the leveled readers series already posted. Kindergarten leveled science reader pdfs have six double pages, and grade 1 leveled science reader pdfs have ten double pages. Each reader is a richly illustrated, self-contained little book.

NB: The pdf files come with embedded audio, ie, you only have to click the loudspeaker symbol to have the text read to you! (It works for me using Adobe Reader 7.)

محتویات

 • خرید آنلاین SCOTT FORESMAN – Leveled Science Readers Grade 5

خرید مجموعه کامل 7 سطحی SCOTT FORESMAN – Leveled Science از فروشگاه کاردوانلاین

online purchase

6 دیدگاه

 • سلام
  تشکر از پاسختان. اولاً اگر بی ربط گفته ام، عذر می خواهم. ثانیاً، چون خیلی سواد کامپیوتری ندارم، پاسختان برایم مفهوم نیست. لطفاً اگر ممکنه، روشنتر توضیح بفرمایید تا متوجه بشم و یه چیزی یاد بگیرم. من نمی فهمم وقتی محتویات دو فولدر پارت ۱ و ۲ یکسان است چرا باید آنها در دو پارت ارائه بشن. از حوصله‌ای که در تفهیم این مطلب به بنده به خرج می دهید یک دنیا ممنونم.

 • محتوای پارت‌های ۱ و ۲ مجموعه SCOTT FORESMAN – Leveled Science Readers سطوح ۴ و ۵ متأسفانه یکی و تکراری است!!! با این وضع غمبار سرعت اینترنت تو این مملکت، چه دردناکه بعد دانلود ۲۰۰ ، ۳۰۰ مگابایت تازه ببینی که نصف آن بیهوده بوده!!!
  من دیگه خجالت می‌کشم در مورد اهمیت و حساسیت دقت کار به بچه‌‌های زحمتکش سایت تذکر بدهم. نگرانم که با ادامه این رویه نادرست و زیانبار، اعتماد بسیار بالای
  عمومی به این سایت خدوم از بین بره و امید یه مشت جماعت اهل علم و ادب و فرهنگ ناامید بشه! تعجب می‌کنم که چرا این بچه‌ها که با اینهمه زحمت و صرف وقت و انرژی به این نکته مهم و حیاتی توجه نمی‌کنن!!!

  • سلام
   اقای دانش عزیز من در پاسخ سوال قبلیتون توضیح دادم که پارت 1 و 2 مجزا از هم نیستند و دوتاشون تشکیل دهنده یک فولدر اصلیه و وقتی دوتا را مشاهده میکنید یک سری فایل مشابه میبینید ولی اگر یکی از پارت ها نباشه پارت دیگر بلا استفاده ست شما در نظر بگیرید نصف فایل x در پارت 1 و نصف دیگر در پارت 2 قرار دارد و اگر اکسترکت میکنید دو سری فایل مشابه استخراج نمیشه . اگر من نتونستم مفهوم برا برسانم یه کم جستجو کنید در گوگل متوجه این قضیه خواهید شد
   موفق باشید

 • salam man ba ejazaton ketabe sottforesman 6ro download krdm kheili ali bod vali alan file sotish pakhsh nemishe bainke aval pakhsh mishod.alal error mide bein shekl adobe built-in player cnn not pley because decoder not installed on your system..lotfan rahnemai konid

  • سلام
   شاید با نصب دباره حل بشه
   امامن یه سرچ کردم و یه جایی نوشته بود با نصب K-lite mega codec pack مشکل حل میشه با سرچ در گوگل میتونید بصورت رایگان دانلود کنید

 • بسیار عالی است. من نمیدانم چطوری قدر دانی کنم. واقعا ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *