دانلود مجموعه آموزش انگلیسی Express Yourself

Express Yourself

دانلود مجموعه آموزش انگلیسی Express Yourself را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

دانلود مجموعه آموزش انگلیسی Express Yourself

مجموعه دو سطحی Express Yourself (خودتان را بروز بدهید – ابراز عقیده کنید ) یک مجموعه آموزش زبان انگلیسی است که بر تقویت مهارت خواندن و مکالمه انگلیسی تمرکز کرده است. تقویت مکالمه انگلیسی فقط و فقط وقتی انجام می پذیرد که از این مهارت به صورت گسترده و در بحث و گفتگو های مختلف استفاده شود. به هنگام گفتگو درباره موضوعات مختلف و به چالش کشیدن این مهارت است که می توان در این زمینه تسلط پیدا کرد. این مجموعه ایده های لازم را برای بحث و گفتگو برای ما مهیا کرده است. در هر کتاب 25 موضوع روز را برای ما مشخص کرده است (نظیر ترافیک، خواب،  تعطیلات، دوستان، روزهای خاص، علایق، سلامتی، عادت های بد و خوب و .. ) که هرکدام در قالب یک درس قرار گرفته اند. در هر درس ابتدا درباره ان موضوع مقاله ای کوتاه آمده است و سپس به سوالات درک مطلب آن می رسیم که میزان درک زبان اموز را از مطلب بیان شده می سنجد سپس سوالاتی مکالمه محور مرتبط به همان موضوع پرسیده می شود و اینجاست که زبان اموز سطح بیان و ابراز نظریات و افکار خود را می تواند تست کند و مهارت مکالمه انگلیسی خود را به چالش بکشد. جالب است بدانید که در ادامه دو نمونه نظر و عقیده فرضی آمده است که زبان اموز می تواند چارچوب نظر خود را بر اساس آنها تعیین کند و همچنین چندین اصطلاح کاربردی و رایج انگلیسی در ارتباط با ان هم در انتهای هر درس قرار گرفته است. این مجموعه هم برای زبان آموزان و هم مدرسان انگلیسی می تواند بسیار کاربردی و مفید باشد. این مجموعه برای سطح متوسطه و پیشرفته زبان انگلیسی تدوین شده است.

2-Express Yourself 1

Reading & Topic Discussion Textbook for Intermediate and Advanced Students.
25 Contemporary Issues with 25 Topical Dialogues
399 Topical Questions
61 Opinion Samples

TEACHING SPEAKING ENGLISH IS EASY with Express Yourself. The book includes short 3-4 paragraph articles about different things. Each issue provides for a variety of topics for discussion by a various Opinion Samples. Dialogue over each issue associated with each student to learn a variety of colloquialisms are asked to. We first start with a textbook that led to conversations. We would read one article per class and discuss the article. There are discussion questions in the book you can follow to aid the flow of discussion.

محتویات

  • خرید آنلاین مجموعه آموزش انگلیسی Express Yourself 1 – 2

Student Books

3 دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *