آمادگی آزمون کمبریج Pass Cambridge BEC Higher

آمادگی آزمون کمبریج Pass Cambridge BEC Higher را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما تقدیم می کنیم.

آمادگی آزمون کمبریج Pass Cambridge BEC Higher

در این پست از وب سایت کاردوآنلاین مجموعه آمادگی آزمون کمبریج Pass Cambridge BEC Higher را برای شما در نظر گرفته ایم که یکی از جدیدترین و به روز ترین منابع برای آمادگی و شرکت در آزمون BEC می‌باشد. پیش از این نیز وب سایت کاردوآنلاین اولین سایتی بود که منابع مربوط به این آموزش آزمون را منتشر می کرده است.

از قسمت دسته بندی های وب سایت کاردوآنلاین می توانید به بیش از ده‌ ها مجموعه با ارزش در رابطه با این ‌آزمون بین المللی دست پیدا کنید.

و اما در این قسمت از وب سایت می توانید فایل PDF مربوط به این مجموعه را به صورت رایگان دانلود کرده و اقدام به خرید دانلودی فایل های صوتی آن کنید. امیدواریم که این مجموعه نیز مورد توجه همه دوستان عزیز و همه کاربران گرامی وب سایت کاردوآنلاین قرار بگیرد.

Pass Cambridge BEC Higher

This popular BEC series has been completely revised. PASS Cambridge BEC is a practical course for students who wish to gain a recognised business English qualification. Focusing on relevant international business situations, the course has been structured to provide students with a thorough preparation for the Business English Certificates (BEC).

محتویات

  • دانلود رایگان فایل PDF کتاب آمادگی آزمون کمبریج Pass Cambridge BEC Higher

download button

  • خرید دانلودی فایل های صوتی، فایل PDF کتاب Workbook و تست های کتاب آمادگی آزمون کمبریج Pass Cambridge BEC Higher

خرید پستی مجموعه های آموزش زبان انگلیسی و نود زبان زنده ی دیگر از فروشگاه کاردوآنلاین

online purchase

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *