آمادگی آزمون کمبریج Pearson Proficiency Expert

آمادگی آزمون کمبریج Pearson Proficiency Expert را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما تقدیم می کنیم.

آمادگی آزمون کمبریج Pearson Proficiency Expert

در پست امروز از وب سایت کاردوآنلاین مجموعه آمادگی آزمون کمبریج Pearson Proficiency Expert را برای شما در نظر گرفته ایم که یکی از بهترین منابع برای آمادگی و شرکت در آزمون CPE می باشد. این آزمون یکی از قویترین و سطح بالاترین آزمون های بین المللی زبان انگلیسی است.

علاوه بر اینکه می توانید این  مجموعه  را در این قسمت از وب سایت کاردوآنلاین دانلود کنید، توصیه می‌کنیم از پکیج جامع منابع آزمون CPE از فروشگاه کاردوآنلاین دیدن کنید. در این پکیج بی شمار منابع و مجموعه های مناسب و کاربردی برای آمادگی و شرکت در آزمون CPE قرار داده شده است.

و اما در این پست از وب سایت کاردوانلاین می توانید فایل PDF کتاب آمادگی آزمون کمبریج Pearson Proficiency Expert را به صورت رایگان دانلود کنید و فایل های صوتی این مجموعه را به صورت آنلاین خریداری کنید. امیدواریم که این مجموعه نیز مورد توجه تمام کاربران عزیز وب سایت کاردوآنلاین قرار بگیرد.

Pearson Proficiency Expert

As an intensive course, Expert helps support your ambitious students as they prepare for Cambridge English exams.

Revised for the 2015 update to the Cambridge exams, Expert 3rd Edition develops language awareness and communication skills as well as test-taking skills.

Expert 3rd edition includes: more listening practice than ever before; extra support for new writing tasks; extended exam preparation for ‘use of English’ tasks; and a wide range of vocabulary extension tools.

محتویات

  • دانلود رایگان فایل PDF کتاب آمادگی آزمون کمبریج Pearson Proficiency Expert

download button

  • خرید دانلودی فایل های صوتی کتاب آمادگی آزمون کمبریج Pearson Proficiency Expert

خرید پستی مجموعه های آموزش زبان انگلیسی و نود زبان زنده ی دیگر از فروشگاه کاردوآنلاین

online purchase

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *