0
09178169907 | 09336863931

آموزش اسپکینگ IELTS در شیراز توسط استاد مرتضی گیتی در تاریخ ۰۷٫۰۱٫۲۰۲۰

آموزش اسپکینگ IELTS در شیراز توسط استاد مرتضی گیتی در تاریخ ۰۷٫۰۱٫۲۰۲۰ را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

آموزش اسپکینگ IELTS در شیراز توسط استاد مرتضی گیتی در تاریخ ۰۷٫۰۱٫۲۰۲۰

شرکت کردن در آزمون زبان انگلیسی آیلتس و کسب حداکثر نمره در آن، امروزه هدف بسیاری از زبان‌آموزان به حساب می‌آید. برای شرکت کردن در دانشگاه‌های خارج از کشور و یا حتی پیدا کردن شغل در یک کشور خارجی نیاز به شرکت کردن در آزمون آیلتس هستید. آزمون زبان انگلیسی آیلتس در دو نسخه آکادمیک و جنرال برگزار می‌شود و کسانی که قصد ادامه تحصیل در کشورهای خارجی را دارند می‌بایست از آزمون زبان انگلیسی آکادمیک استفاده کنند و آن دسته از دوستانی که می‌خواهند برای مهاجرت‌های شغلی از این آزمون بهره‌مند شوند می بایست در نسخه جنرال آزمون زبان انگلیسی آیلتس شرکت کنند. تفاوت آزمون زبان انگلیسی آیلتس جنرال و آیلتس آکادمیک فقط در بخش ریدینگ و یکی از قسمتهای بخش رایتینگ می باشد. در بخش رایتینگ آزمون زبان انگلیسی آیلتس جنرال و در قسمت اول می‌بایست یک نامه رسمی و غیررسمی را بنویسید. این موضوع در آزمون آیلتس آکادمیک تبدیل به یک گزارش علمی بر روی یک نمودار می‌شود. بخش دوم رایتینگ آزمون زبان انگلیسی آیلتس نیز در هر دو نسخه جنرال و آکادمیک یکسان خواهد بود.
در این قسمت از وبسایت کاردوآنلاین یکی دیگر از کلاس‌های درس استاد مرتضی گیتی را برای تقویت مهارت‌های آزمون زبان انگلیسی آیلتس شما در نظر گرفته‌ایم. برای دیدن رزومه ایشان می‌توانید از رزومه استاد برجسته زبان انگلیسی و ایلتس و تافل مرتضی گیتی استفاده کنید و به منظور شرکت کردن در کلاس‌های درس ایشان و اطلاع پیدا کردن از شرایط آنها از کلاس خصوصی ایلتس (IELTS) در شیراز (حضوری و آنلاین) و کلاس خصوصی مکالمه و اسپیکینگ زبان انگلیسی در شیراز (حضوری و آنلاین) دیدن بفرمایید. امیدواریم این مطلب آموزشی نیز مورد توجه تمامی علاقمندان زبان انگلیسی و همچنین متقاضیان شرکت در آزمون زبان انگلیسی آیلتس قرار بگیرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *