0
09178169907

آموزش اصطلاح زبان انگلیسی Branch Out

آموزش اصطلاح زبان انگلیسی Branch Out را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما تقدیم می کنیم.

آموزش اصطلاح زبان انگلیسی Branch Out

در پست امروز از وبسایت کاردوآنلاین در آموزش اصطلاح زبان انگلیسی Branch Out را برای شما در نظر گرفته ایم. این اصطلاح را در این قسمت از سایت کاردوآنلاین در قالب یک فایل ویدئویی جذاب فرا خواهید گرفت. این کلیپ در قالب یک فیلم کوتاه برای شما در نظر گرفته شده است.

از اصطلاح زبان انگلیسی Branch Out زمانی استفاده می کنیم که می‌خواهیم بگوییم باید سعی کنیم کارهای متفاوتی انجام بدهیم و از انجام دادن کارهای تکراری جلوگیری کنیم. در ویدیو کلیپی که در قسمت زیر برای شما در نظر گرفته‌ایم این اصطلاح در رابطه با امتحان کردن غذاهای مختلف در رستوران ها مورد استفاده قرار گرفته است. در واقع در زمان رفتن به یک رستوران باید سعی کنید که با خوردن غذاهای مختلف از خوردن غذاهای تکراری جلوگیری کنید. مطمئن هستیم که با تماشا کردن ویدیو کلیپ قسمت زیر معنی این اصطلاح برای شما روشن تر خواهد شد.

ضمناً توصیه می کنیم که از سری دروس اصطلاحات زبان انگلیسی استاد مرتضی گیتی دیدن کنید. به علاوه از محصول آموزش زبان انگلیسی فیلم ها English at the Movies دیدن کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *