0
09178169907

آموزش اصطلاح زبان انگلیسی I’m Really Freaking Out

آموزش اصطلاح زبان انگلیسی I’m Really Freaking Out را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما تقدیم می کنیم.

آموزش اصطلاح زبان انگلیسی I’m Really Freaking Out

در پست امروز از وبسایت کاردوآنلاین در آموزش اصطلاح زبان انگلیسی I’m Really Freaking Out را برای شما در نظر گرفته ایم. این اصطلاح را در این قسمت از سایت کاردوآنلاین در قالب یک فایل ویدئویی جذاب فرا خواهید گرفت. این کلیپ در قالب یک فیلم کوتاه برای شما در نظر گرفته شده است.

اصطلاح زبان انگلیسی I’m Really Freaking Out که در این قسمت از وب سایت کاردوآنلاین در قالب یک ویدیوی کوتاه نیز آن را فرا خواهید گرفت به معنی ترسیدن شدید و از دست دادن کنترل خود است. در واقع اگر در شرایطی اتفاقی رخ بدهد که باعث بشود شما کاملاً کنترل خود را از دست بدهید و شدیدا بترسید می توانید از این اصطلاح استفاده کنید. در ویدیو کلیپی که در قسمت زیر برای شما در نظر گرفته ایم می توانید معنی دقیق تری از این اصطلاح را در یک انیمیشن زبان انگلیسی مشاهده کنید.

ضمناً توصیه می کنیم که از سری دروس اصطلاحات زبان انگلیسی استاد مرتضی گیتی دیدن کنید. به علاوه از محصول آموزش زبان انگلیسی فیلم ها English at the Movies دیدن کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *