0
09178169907

آموزش اصطلاح زبان انگلیسی Jack Up Our Price

آموزش اصطلاح زبان انگلیسی Jack Up Our Price را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما تقدیم می کنیم.

آموزش اصطلاح زبان انگلیسی Jack Up Our Price

در پست امروز از وبسایت کاردوآنلاین در آموزش اصطلاح زبان انگلیسی Jack Up Our Price را برای شما در نظر گرفته ایم. این اصطلاح را در این قسمت از سایت کاردوآنلاین در قالب یک فایل ویدئویی جذاب فرا خواهید گرفت. این کلیپ در قالب یک فیلم کوتاه برای شما در نظر گرفته شده است.

اصطلاح زبان انگلیسی Jack Up Our Price که در این قسمت از وب سایت کاردوانلاین در قالب یک ویدیو کلیپ بسیار جذاب به شما ارائه می شود به معنی افزایش دادن قیمت است. افزایش دادن قیمتی که برای سرویس شما در نظر گرفته می شود. پس اگر شما برای سرویسی که به کسی ارائه می‌دهید هزینه‌ های خود را افزایش بدهید به دلیل این که تبحر بیشتری پیدا کرده اید یا معروف تر شده اید می توانید از این اصطلاح استفاده کنید. امید است که با تماشا کردن ویدیو کلیپ زیر از وب سایت کاردوآنلاین معنی این اصطلاح نیز برای شما روشن تر بشود.

ضمناً توصیه می کنیم که از سری دروس اصطلاحات زبان انگلیسی استاد مرتضی گیتی دیدن کنید. به علاوه از محصول آموزش زبان انگلیسی فیلم ها English at the Movies دیدن کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *