0
09178169907

آموزش اصطلاح زبان انگلیسی Playing with Fire

آموزش اصطلاح زبان انگلیسی Playing with Fire را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما تقدیم می کنیم.

آموزش اصطلاح زبان انگلیسی Playing with Fire

در پست امروز از وبسایت کاردوآنلاین در آموزش اصطلاح زبان انگلیسی Playing with Fire را برای شما در نظر گرفته ایم. این اصطلاح را در این قسمت از سایت کاردوآنلاین در قالب یک فایل ویدئویی جذاب فرا خواهید گرفت. این کلیپ در قالب یک فیلم کوتاه برای شما در نظر گرفته شده است.

اصطلاح زبان انگلیسی Playing with Fire که در این قسمت از وب سایت کاردوانلاین در قالب یک فیلم بسیار جذاب به اسم Misconduct به شما ارائه می شود به معنی انجام کاری خطرناک است. در داستان این فیلم یک وکیل قصد دارد با یک شخصی که بسیار قوی و ثروتمند می باشد درگیر بشود. افرادی در این ویدیو کلیپ به او می‌گویند که این کار بسیار خطرناک است و او دارد با آتش بازی می‌کند، بنابراین از این اصطلاح استفاده می‌ نمایند. امیدواریم که با تماشا کردن ویدیو کلیپ زیر معنی این اصطلاح برای شما روشن تر شود.

ضمناً توصیه می کنیم که از سری دروس اصطلاحات زبان انگلیسی استاد مرتضی گیتی دیدن کنید. به علاوه از محصول آموزش زبان انگلیسی فیلم ها English at the Movies دیدن کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *