0
09178169907

آموزش اصطلاح زبان انگلیسی Practice Run

آموزش اصطلاح زبان انگلیسی Practice Run را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما تقدیم می کنیم.

آموزش اصطلاح زبان انگلیسی Practice Run

در پست امروز از وبسایت کاردوآنلاین در آموزش اصطلاح زبان انگلیسی Practice Run را برای شما در نظر گرفته ایم. این اصطلاح را در این قسمت از سایت کاردوآنلاین در قالب یک فایل ویدئویی جذاب فرا خواهید گرفت. این کلیپ در قالب یک فیلم کوتاه برای شما در نظر گرفته شده است.

در ویدیو کلیپی که در قسمت زیر برای شما در نظر گرفته این معنی اصطلاح Practice Run به شما آموزش داده خواهد شد. این اصطلاح به معنی تست کردن کاری قبل از انجام دادن واقعی آن است. در این فیلم سه مرد قصد سرقت از یک بانک را دارند. بنابراین قبل از اینکه دست به سرقت بزنند سعی می کنند که با هم تمرین کنند. پس معنی اصطلاح Practice Run به معنی تمرین کردن برای انجام کاری قبل از انجام دادن آن می باشد. امیدواریم که با تماشا کردن این ویدیو کلیپ معنی این اصطلاح برای شما روشن تر شود.

ضمناً توصیه می کنیم که از سری دروس اصطلاحات زبان انگلیسی استاد مرتضی گیتی دیدن کنید. به علاوه از محصول آموزش زبان انگلیسی فیلم ها English at the Movies دیدن کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *