0
09178169907

آموزش اصطلاح زبان انگلیسی Set Things Right

آموزش اصطلاح زبان انگلیسی Set Things Right را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما تقدیم می کنیم.

آموزش اصطلاح زبان انگلیسی Set Things Right

در پست امروز از وبسایت کاردوآنلاین در آموزش اصطلاح زبان انگلیسی Takes Your Breath Away را برای شما در نظر گرفته ایم. این اصطلاح را در این قسمت از سایت کاردوآنلاین در قالب یک فایل ویدئویی جذاب فرا خواهید گرفت. این کلیپ در قالب یک فیلم کوتاه برای شما در نظر گرفته شده است.

اصطلاح زبان انگلیسی Set Things Right زمانی استفاده می شود که می خواهید بگویید شرایط ناگواری را دوباره درست خواهید کرد. در قسمت زیر این اصطلاح در یک انیمیشن با عنوان اسپارک به شما آموزش داده خواهد شد. اصطلاح زبان انگلیسی Set Things Right برای صحبت کردن در رابطه با شرایطی است که به دلیل به هم ریخته است و شما قصد دارید همه چیز را دوباره درست کنید و همه چیز را در سر جای درست خود قرار دهیم. امیدواریم که با تماشای این ویدیو کلیپ زیر معنی این اصطلاح برای شما روشن بشود.

ضمناً توصیه می کنیم که از سری دروس اصطلاحات زبان انگلیسی استاد مرتضی گیتی دیدن کنید. به علاوه از محصول آموزش زبان انگلیسی فیلم ها English at the Movies دیدن کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *