0
09178169907

آموزش اصطلاح زبان انگلیسی Somebody Got The Better Of Us

آموزش اصطلاح زبان انگلیسی Somebody Got The Better Of Us را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما تقدیم می کنیم.

آموزش اصطلاح زبان انگلیسی Somebody Got The Better Of Us

در پست امروز از وبسایت کاردوآنلاین در آموزش اصطلاح زبان انگلیسی Somebody Got The Better Of Us را برای شما در نظر گرفته ایم. این اصطلاح را در این قسمت از سایت کاردوآنلاین در قالب یک فایل ویدئویی جذاب فرا خواهید گرفت. این کلیپ در قالب یک فیلم کوتاه برای شما در نظر گرفته شده است.

اصطلاح زبان انگلیسی Somebody Got The Better Of Us به معنی شکست دادن است. در ویدیو کلیپی که از فیلم Now You See Me 2 در نظر گرفته شده است این اصطلاح را یاد خواهید گرفت. در واقع اگر بگویید که Somebody Got The Better Of Us به این معنی است که کسی عملکرد بهتری نسبت به شما داشته است و بنابراین توانسته است در کاری شما را شکست دهد. دقیقاً در ویدیو کلیپ زیر این موضوع در رابطه با تعدادی شعبده باز اتفاق افتاده است. امیدواریم که با تماشا کردن ویدیو کلیپ زیر مفهوم این اصطلاح برای شما مشخص و روشن شود.

ضمناً توصیه می کنیم که از سری دروس اصطلاحات زبان انگلیسی استاد مرتضی گیتی دیدن کنید. به علاوه از محصول آموزش زبان انگلیسی فیلم ها English at the Movies دیدن کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *